ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ΕΦΤΑΣΕ Η ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ ΜΑΣ!ΑΥΡΙΟ 30 ΜΑΙΟΥ 2019 ΑΝΑΧΩΡΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΦΕΙΟΥΣΑΣ ΣΤΙΣ 6.45 Π.Μ. ΜΕ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ ΤΑ ΜΑΓΕΥΤΙΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ!..ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ!

29 ΜΑΙΟΥ 2019

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ

LETS DO IT GREECE

ΑΝΑΔΙΑΜΟΡΦΩΣΗ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΜΑΣ ΣΤΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΤΟΥ LETS DO IT GREECE..ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ,ΜΙΚΡΟΙ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟΙ,ΣΤΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΤΟΥ ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ,ΒΑΛΑΜΕ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ..ΣΤΙΣ 7 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019 ΔΩΣΑΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΠΡΟΑΥΛΙΟ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΑΛΦΕΙΟΥΣΑΣ ΗΛΕΙΑΣ ΚΑΙ…ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΕΡΓΟΝ…ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

7 AΠΡΙΛΙΟΥ 2019

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο LETS DO IT GREECE

ΠΑΣΧΑΛΙΝΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ

Η ΤΑΞΗ ΜΑΣ ΦΟΡΕΣΕ ΤΑ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ ΤΗΣ..ΣΗΜΕΡΑ 19 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019 ΦΤΙΑΞΑΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΕΣ ΠΑΣΧΑΛΙΝΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ,ΛΑΓΟΥΔΑΚΙΑ,ΚΑΡΤΟΥΛΕΣ,ΜΟΜΠΙΛΕ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΒΑΨΑΜΕ ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΑΥΓΑ ΜΑΣ…

19 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΠΑΣΧΑΛΙΝΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ

ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΚΑΡΤΑΣ ΓΙΑ ΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ

ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ..ΜΙΑ ΑΝΘΟΔΕΣΜΗ ΑΠΟ ΠΟΛΥΧΡΩΜΑ ΚΟΥΜΠΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ ΣΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΤΗΣ..ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ  ΜΑΝΟΥΛΑ!!!

10 ΜΑΙΟΥ 2019

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΚΑΡΤΑΣ ΓΙΑ ΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ

ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΗ ΜΑΝΑ-ΕΛΙΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

Σ ΤΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ             < ΕΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΥΓΡΟ ΧΡΥΣΑΦΙ ΤΗΣ ΓΗΣ> ΠΟΥ ΕΚΠΟΝΕΙ Η Γ ΚΑΙ Δ ΤΑΞΗ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΜΑΣ,  ΕΠΙΣΚΕΦΤΗΜΑΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΑΝΑ-ΕΛΙΑ ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ,ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΠΙΟ ΥΠΕΡΑΙΩΝΟΒΙΟ ΔΕΝΤΡΟ ΕΛΙΑΣ,ΜΕ ΕΤΗ ΖΩΗΣ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 160.

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΗ ΜΑΝΑ-ΕΛΙΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

Καλημέρα κόσμε!