Αρχική Σελίδα

Καλωσορίσατε στο νέο μας ιστολόγιο.

Δημιουργήθηκε προκειμένου να καλύψει τις αυξημένες ανάγκες μας επικοινωνίας κατά τη διάρκεια του κλείσιμου του σχολείου μας. Όμως το ιστολόγιό μας ήρθε για να μείνει. Σε αυτό θα ανεβάζουμε πολύ συχνά ανακοινώσεις που αφορούν εκπαιδευόμενους αλλά και εκπαιδευτικούς του σχολείου μας και θα θέλαμε να το επισκέπτεστε συχνά. Ελπίζουμε να μας βοηθήσει όλους μας!

Για να δείτε ανακοινώσεις που αφορούν τη λειτουργία του σχολείου και να κατεβάσετε χρήσιμα σχετικά έγγραφα, επιλέξτε το μενού «Ανακοινώσεις».

Για να δείτε χρήσιμους συνδέσμους σε εξωτερικές διευθύνσεις που πιθανόν σας ενδιαφέρουν επιλέξτε το μενού «Χρήσιμοι Σύνδεσμοι».

Για να δείτε υλικό σχετικό με τους γραμματισμούς ανά κύκλο που παρέχονται απο το σχολείο μας πηγαίνετε στην επιλογή Γραμματισμοί Ά Κύκλου ή Γραμματισμοί Β Κύκλου.

Καλή πλοήγηση!