Εύχομαι σε όλους καλές γιορτές με υγεία και πολύ χαμόγελο. Αυτό δεν μπορεί κανένας να το φορολογήσει. Μακάρι το 2012 να μας φέρει ελπίδα και φως στη ζωή μας.
ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΤΟ 2012.
Εύχομαι σε όλους καλές γιορτές με υγεία και πολύ χαμόγελο. Αυτό δεν μπορεί κανένας να το φορολογήσει. Μακάρι το 2012 να μας φέρει ελπίδα και φως στη ζωή μας.
ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΤΟ 2012.
Καλωσήρθατε στο Blogs.sch.gr. Αυτή είναι η πρώτη σας δημοσίευση. Αλλάξτε την ή διαγράψτε την και αρχίστε το “Ιστολογείν”!
Συμβουλευτείτε τα αρχεία βοήθειας για την διαχείριση του ιστολογίου σας.