EΛΛΑΔΑ

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο EΛΛΑΔΑ

Αγαπημένος συνθέτης

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Αγαπημένος συνθέτης

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο avatar

wordle

Wordle: moodle

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο wordle

Β ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟΥ MOODLE ΓΙΑ ΞΕΝΟΓΛΩΣΣΟΥΣ

Την Παρασκευή 2 Μαΐου πραγματοποιήθηκε η δεύτερη συνάντηση του σεμιναρίου moodle για ξενόγλωσσους κι έτσι ολοκληρώθηκαν οι προβλεπόμενες συναντήσεις. Το σεμινάριο λήγει στο τέλος του μήνα. Η εμπειρία είναι φανταστική ,μάθαμε πράγματα που δε φανταζόμασταν ότι θα μπορούσαμε να μάθουμε σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα σε όλους τους συναδέλφους που ενδιαφέρονται για την πληροφορική.

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Β ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟΥ MOODLE ΓΙΑ ΞΕΝΟΓΛΩΣΣΟΥΣ

Καλημέρα κόσμε!