Αξιολόγηση του eTwinning έργου μας “Mascots’ Journeys”

Καθώς πλησιάζει το τέλος της φετινής χρονιάς, ολοκληρώνεται σιγά σιγά και το eTwinning έργο μας “Mascots’ Journeys”. Τόσο για εμένα όσο και για τα παιδιά ήταν ένα μαγικό ταξίδι και με συγκίνηση περιμένουμε να επιστρέψει στο σχολείο μας ο Οδυσσέας, η μασκότ μας. Σαν χθες φαίνεται σε όλους μας η ημέρα που στείλαμε τον Οδυσσέα στην Πολωνία και περιμέναμε με ανυπομονησία την πρώτη μασκότ από την Σλοβενία. Ακολούθησαν πολλές δραστηριότητες, νέες φιλίες, τραγούδια, δωράκια, γέλια και παιχνίδια και φτάσαμε, χωρίς να το καταλάβουμε, στο τέλος…! Αποχαιρετήσαμε με συγκίνηση τον Gelo και τον Olaf στις 25 Μαΐου , καθώς ήταν οι τελευταίες μασκότ που έφτασαν στον σχολείο μας, και περιμένουμε να γυρίσει σπίτι του ο Οδυσσέας.

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τη στήριξη και τη συνεργασία σας καθ’ όλη τη διάρκεια αυτού του ταξιδιού και θα μας βοηθούσε πολύ αν αφιερώνατε ακόμα λίγο χρόνο για να απαντήσετε στο παρακάτω ερωτηματολόγιο αξιολόγησης του έργου μας. Για εμάς όλα ήταν υπέροχα, όμως πάντα υπάρχει δυνατότητα βελτίωσης, οπότε είναι σημαντικό στο τέλος κάθε έργου να αναλογιζόμαστε τόσο τα θετικά όσο και τα αρνητικά στοιχεία του.

Κάντε click στην εικόνα που ακολουθεί, για να μεταφερθείτε στο ερωτηματολόγιο αξιολόγησης του έργου μας.
evaluation

Σας ευχαριστούμε πολύ,