psilleli's blog

Άλλος ένας ιστότοπος Blogs.sch.gr

Η Γη φαντάζει λαμπρότερη τα Χριστούγεννα από το διάστημα

Δεκ 201813

Πιο λαμπερός από ποτέ φαντάζει ο πλανήτης Γη από το διάστημα την περίοδο των Χριστουγέννων καθώς οι πόλεις φωτίζονται με τα χριστουγεννιάτικα λαμπερά στολίδια.

από κάτω από: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Η Γη φαντάζει λαμπρότερη τα Χριστούγεννα από το διάστημα

Osterlieder in Deutschland

Δεκ 20187

Schau, wer hüpft da durch die Wiese, lange Ohren, Hoppelschritt. Hui, das ist der Osterhase, bringt uns bunte Eier mit. Er versteckt sie hinter Büschen, Bäumen und dem großen Stein. Wer viel sucht der findet auch die bunt verpackten Leckereien.

από κάτω από: Feiern, Ostern | με ετικέτα  |  Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Osterlieder in Deutschland

St. Martin in Deutschland

Δεκ 20187

Gezeigt wird die historische Geschichte von dem echten St. Martin, der seinen ganzen Besitz mit den Armen und Bedürftigen teilt.

από κάτω από: Weihnachten | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο St. Martin in Deutschland

Ostern in Deutschland

Heute feiert man Ostern

από κάτω από: Ostern | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ostern in Deutschland

Weihnachten in Deutschland!

Wie wir Weihnachten feiern

από κάτω από: Weihnachten | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Weihnachten in Deutschland!

Deutsche Sehenswürdigkeiten

Δεκ 20187

Wir machen eine Reise nach Deutschland!

Δείτε το στο slideshare.net
από κάτω από: allgemeine Infos | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Deutsche Sehenswürdigkeiten

deutsche Weihnachtslieder!!

Δεκ 20181

Noch 20 Tage bis Weihnachten!

Αποτέλεσμα εικόνας για weihnachten

Das sind die beliebtesten Weihnachtslieder Deutschlands!

από κάτω από: Feiern, Weihnachten | με ετικέτα  |  Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο deutsche Weihnachtslieder!!

Καλή επιτυχία στις Πανελλήνιες εξετάσεις!

Μάι 201318

Dont worry be happy

Σε όλους εσάς,παλιούς και νέους μου μαθητές, εύχομαι καλή επιτυχία στις Πανελλήνιες εξετάσεις!

Ψυχραιμία κι όλα θα πάνε καλά!

Τώρα ξεκινά η ζωή!

Αφιερωμένο!!

από κάτω από: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Καλή επιτυχία στις Πανελλήνιες εξετάσεις!

Καλημέρα κόσμε!

Μάι 201318

Καλωσήρθατε στο Blogs.sch.gr. Αυτή είναι η πρώτη σας δημοσίευση. Αλλάξτε την ή διαγράψτε την και αρχίστε το “Ιστολογείν”!