Ανακοίνωση προς τους γονείς και κηδεμόνες των μαθητών και μαθητριών μας

Χριστούγεννα 2016Tην Τετάρτη, 14 Δεκεμβρίου 2016 και ώρα 5:30 μ-μ. – 7:00 μ.μ. θα πραγματοποιηθεί συνάντηση συνεργασίας με στόχο την καλύτερη λειτουργία του σχολείου και την ενημέρωσή σας σχετικά με την μέχρι τώρα συμπεριφορά αλλά και την επίδοση των μαθητών μας στα διάφορα μαθήματα.

Σας πληροφορούμε επίσης πως οι μαθητές του σχολείου μας διοργανώνουν «Χριστουγεννιάτικο Παζάρι» το οποίο θα λειτουργεί από τις 10:00 π. μ. μέχρι και το τέλος της εκδήλωσης. Εδώ θα βρείτε όμορφα και φθηνά δωράκια (των 5 €) που θα σας εξυπηρετήσουν, όπως είναι συγκεντρωμένα, για να κάνετε γρήγορα, εύκολα και έγκαιρα τις γιορτινές αγορές σας. Τα έσοδα από αυτή την εκδήλωση θα καλύψουν ανάγκες του σχολείου μας σε Οπτικοακουστικό εξοπλισμό.

Κανονικά πολύγωνα

LW446C

Η φύση μέσα από την τέχνη και η τέχνη μέσα από την φύση.

Γ΄ Γυμνασίου

Η σελίδα της Γ΄ Γυμνασίου στο eclass του Πανελλήνιου σχολικού δικτύου