1o βραβείο Ηλεκτρονικής Έκφρασης ECOMOBILITY στο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ

Συγγραφέας: pitarokili | Κατηγορία Ecomobility Οικολογική Μετακίνηση | , στις 15-04-2013

Το Σάββατο 13 Απριλίου 2013 μαθητές και συνοδοί καθηγητές του ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ βρέθηκαν στο πολιτιστικό κέντρο ΔΑΪΣ των εκπαιδευτηρίων ΔΟΥΚΑ για να παρακολουθήσουν την τελετή απονομής βραβείων ECOMOBILTIY 2012- 2013.

Φέτος στην εκστρατεία ευαισθητοποίησης που έχει και διαγωνιστικό χαρακτήρα συμμετείχαν 48 σχολεία από 30 πόλεις της Ελλάδας.

Το ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ έλαβε το 1ο βραβείο για την Ηλεκτρονική Έκφραση!!!

Το Γυμνάσιο Κουτσουρά συμμετείχε μόλις για 2η φορά φέτος στο διαγωνισμό και κατάφερε να διακριθεί!

Όλη η ομάδα είναι απόλυτα ευχαριστημένη, ευτυχισμένη και ικανοποιημένη! Τελικά η βόλτα με τα ποδήλατα…. θα τους πάει πολύ μακριά…. στην οικολογική κατασκήνωση του ECOCAMP  στα Καλάβρυτα στις αρχές του Αυγούστου για επιβράβευση!!