ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΠΕΝΘΗΜΕΡΗΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ Γ

ΑΓΙΑΣΜΟΣ

άγνωστο

Σας προσκαλούμε στον Αγιασμό του σχολείου μας που θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα  11 /9/ 2023  και ώρα 10.00 π. μ .

Η παρουσία σας θα μας τιμήσει ιδιαιτέρως.

Η Δ/ντρια                        και ο Σύλλογος Διδασκόντων

Αγάπη Γιάγκα

ΑΓΙΑΣΜΟΣ Π.ΕΠΑΛ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

άγνωστο

Σας προσκαλούμε στον Αγιασμό του σχολείου μας που θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα  11 Σεπτεμβρίου 2023  και ώρα 10.00 π. μ . Η παρουσία σας θα μας τιμήσει ιδιαιτέρως.

Η Δ/ντρια                        και ο Σύλλογος Διδασκόντων

Αγάπη Γιάγκα

Καλωσήρθατε

Στον ιστότοπο αυτό θα βρείτε νέα, ανακοινώσεις και πληροφορίες για το σχολείο μας ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΦΙΣΣΑΣ.
Επισκεφτείτε τις διάφορες σελίδες μας για να μάθετε περισσότερα.

Εκεί μπορείτε να βρείτε διάφορες χρήσιμες πληροφορίες σχετικά με τους εκπαιδευτικούς που πλαισιώνουν το σχολείο μας, την προσβασιμότητα στο σχολείο μας, τον κανονισμό λειτουργίας, τα νέα του σχολείου μας και τα στοιχεία επικοινωνίας του.

Υποστηριζόμενο από blogs.sch.gr & Θέμα βασισμένο στο Lovecraft από τον Anders Norén