Εύχομαι σε όλα τα μέλη της εκπαιδευτικής κοινότητας υγεία,δημιουργικότητα ανοικτή σκέψη,χαρά και κάθε επιτυχία!
Στους έφηβους μαθητές μας δύναμη ώστε κάθε προσπάθειά τους να πραγματοποιείται στα όρια του εφικτού και οι στόχοι τους να επιτυγχάνονται στο βέλτιστο!
Στους συνάδελφους εκπαιδευτικούς κουράγιο,που μέσα σε αυτό τον κυκεώνα των απάνθρωπων για σύγχρονη χώρα καταστάσεων,καλούνται να προσφέρουν αμισθί ψυχή και σώμα στην διαπαιδαγώγιση και εκπαίδευση των ελληνοπαίδων την ίδια στιγμή που κάποιοι λεηλάτησαν,έκλεψαν και αφυδάτωσαν την πατρίδα από κάθε χρηματικό ή έμψυχο πόρο!
Κλείνοντας εύχομαι αγάπη,σύνεση,ταπεινότητα και ανθρωπιά στην κορυφή της πυραμίδας του χώρου μας!
Χρόνια πολλά και Ευτυχισμένο το 2012!!!