Ε’ Πανελλήνιο Επιστημονικό Συνέδριο Προσχολικής Αγωγής

Η Ελληνική Επιστημονική Εταιρία Προσχολικής Αγωγής διοργανώνει το Ε’ Πανελλήνιο Επιστημονικό Συνέδριο Προσχολικής Αγωγής με τίτλο ”Σύγχρονα θέματα Παιδαγωγικής, Ψυχοπαιδαγωγικής & Παιδιατρικής”, στις 5 & 6/12/2015, στο Αμφιθέατρο του Υπουργείου Υγείας (Λ. Κηφισίας 39, Μαρούσι, δίπλα στην HELEXPO).

Σας ενημερώνουμε ότι η προθεσμία για τις Ηλεκτρονικές Δηλώσεις Συμμετοχής ξεκινάει στις 26/10/2015 και λήγει στις 3/12/2015 (στις 21:00).

Η εγγραφή και η παρακολούθηση του συνεδρίου θα είναι δωρεάν για όλους τους συμμετέχοντες και θα χορηγηθούν πιστοποιητικά παρακολούθησης.

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ε’ Πανελλήνιο Επιστημονικό Συνέδριο Προσχολικής Αγωγής

Καλημέρα κόσμε!