INTERNATIONAL YEAR OF CHEMISTRY

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο INTERNATIONAL YEAR OF CHEMISTRY

ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΤΟΥ BASKET ΤΟ 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ!!!

Την επανάληψη του περυσινού δραματικού τελικού καλαθοσφαίρισης μαθητών λυκείου Ν. Καρδίτσας θα παρακολουθήσουμε και φέτος, αφού 1ο ΓΕΛ Καρδίτσας και ΓΕΛ Παλαμά αναδείχτηκαν νικητές στους σημερινούς (21/11) ημιτελικούς και ανανέωσαν το ραντεβού τους για τον τελικό της Τρίτης.

Και μπορεί το 1ο ΓΕΛ να έκανε υγιεινό περίπατο στο δρόμο για τον τελικό, επικρατώντας με 16-65 του ΓΕΛ Προαστίου, όμως το παιχνίδι της ημέρας έγινε μεταξύ 4ου ΓΕΛ Καρδίτσας και ΓΕΛ Παλαμά, όπου το ματς επιφύλασσε δυνατές συγκινήσεις και ακόμη πιο συναρπαστικό φινάλε, με την ομάδα του Σερίφη να παίρνει την πρόκριση στον πόντο με 39-40!

hmitelika basket (6)

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΤΟΥ BASKET ΤΟ 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ!!!

Καλημέρα κόσμε!