Ανακύκλωση

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο moodle

Απόδραση του 1ου Δ.Σχ. Ν.Ιωνίας στην Πάρνηθα

landscape-19

Χθες, ημέρα Τετάρτη 29/04/15, οι μαθητές του 1ου Δ.Σχ. Ν.Ιωνίας οργάνωσαν μια απόδραση από την πολύβουη πόλη στο καταφύγιο “Φλαμπούρι” στον Εθνικό Δρυμό της Πάρνηθας. Μία μόλις ώρα μακριά από το κέντρο της Αθήνας στο όμορφο βουνό της Πάρνηθας, περπατήσαμε στα μονοπάτια, απολαύσαμε τη μαγευτική θέα, αναπνεύσαμε οξυγόνο, ξεφύγαμε από τη ρουτίνα της καθημερινότητας και γνωρίσαμε τις απαράμιλλες ομορφιές του Δρυμού. Αν θέλετε να μας ακολουθήσετε στη βόλτα που κάναμε με το τελεφερίκ, πατήστε εδώ.

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Απόδραση του 1ου Δ.Σχ. Ν.Ιωνίας στην Πάρνηθα

Καλημέρα κόσμε!