Αυτό είναι ένα παράδειγμα σελίδας του blogs.sch.gr, στην οποία μπορείτε να προσθέσετε πληροφορίες σχετικά με εσάς ή το Ιστολόγιο, ώστε οι αναγνώστες να ξέρουν ποιος είστε. Μπορείτε να δημιουργήσετε όσες σελίδες θέλετε σαν και αυτή ή υποσελίδες και να διαχειριστείτε το περιοχόμενο τους μέσα από το blogs.sch.gr.

13 σχόλια προς “Σχετικά”

  1. Avatar του ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΛΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΛΑΚΟΥΔΗΣ είπε:

    ΚΑΛΩς ΗΡΘΑΤΕ
    ΣΤΟ ΙΣΤΟΛΟΓΙΟ ΤΟΥ Α.Ο ΟΞΥΘΕΜΙΣ,ΤΗΣ ΝΕΑς ΟΜΑΔΑς ΣΤΙΒΟΥ ΤΗς ΧΑΛΚΙΔΙΚΗς.ΟΡΙΣΤΕ? ΠΩς ΕΙΠΑΤΕ?ΠΟΙΟς ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟς Ο ΟΞΥΘΕΜΙς?
    Ο ΑΡΧΑΙΟς ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗς ΤΗς ΧΑΛΚΙΔΙΚΗς ΠΟΥ ΝΙΚΗΣΕ ΣΤΗΝ ΟΛΥΜΠΙΑ ΤΟ 732 Π.Χ.ΣΤΟΝ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟ(192m περίπου).
    ΗΤΑΝ ΑΠ’ΤΙΣ ΚΛΕΩΝΕς ΤΗΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΤΗς ΑΚΤΗς(ΑΓΙΟΝ ΟΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ)
    ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ!!!

  2. Avatar του ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΛΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΛΑΚΟΥΔΗΣ είπε:

    ΤΣΕΡΜΕΚΙΔΟΥ Ε.-ΠΑΠΑ Η.-ΚΕΡΣΙΑ Ν.-ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.

    Β΄ΣΕΙΡΑ
    ΑΣ ΚΡΑΤΑΙΟΣ 34.9
    ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Α.-ΖΟΥΡΝΑΤΖΗ Χ.-ΧΑΤΖΗΔΙΟΝΥΣΙΟΥ Μ.-ΖΗΣΟΥΛΗ Ε.
    ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 35.2
    ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε.-ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ Ε.-ΤΡΥΦΩΝΗ Χ.-ΜΠΑΤΙΡΙΔΟΥ Α.
    ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 36.8
    ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Κ.-ΠΕΝΤΣΙΟΥ Β.-ΓΚΡΙΤΖΑΛΗ Μ.-ΔΟΥΖΗ Δ.
    ΑΣ ΟΞΥΘΕΜΙΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 37.8
    ΜΑΛΑΜΑ Α.-ΚΑΡΑΝΑΣΟΥ Κ.-ΓΙΑΝΝΟΥΔΗ Α.-ΤΣΙΠΙΝΙΑ Ν.
    ΑΣ ΜΑΣ ΤΡΩΑΣ 38.3
    ΣΠΟΥΡΙΤΑ Ι.-ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΔΗ Κ.-ΦΩΤΙΑΔΟΥ Ζ.-ΜΠΙΛΗ Σ.
    ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΕΓΚΑΤ.
    ΣΙΑΜΟΥ Β.-ΓΚΟΥΓΚΑ Γ.-ΚΑΡΑΓΑΛΗ Φ.-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗ Ε.

    ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
    ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
    ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ & ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
    Α΄ ΦΑΣΗ

    ΣΑΒΒΑΤΟ 9/5/2009
    ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

  3. Avatar του ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΛΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΛΑΚΟΥΔΗΣ είπε:

    ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
    ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄
    Α΄ ΦΑΣΗ

    ΣΑΒΒΑΤΟ 9/5/2009
    ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

    ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄

    60 Μ.
    Α΄ΣΕΙΡΑ
    1 ΦΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 96 ΑΣ ΟΞΥΘΕΜΙΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 7.4
    2 ΒΑΡΚΙΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 96 ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ 8.2
    3 ΔΡΟΥΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 96 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 8.6
    4 ΚΟΡΠΕΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 96 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 8.8
    5 ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 96 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 9.3
    6 ΣΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 96 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 9.6

    Β΄ΣΕΙΡΑ
    1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 96 ΑΣ ΑΡΗΣ 8.7
    2 ΜΠΟΥΡΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΟΡΕΣΤΗΣ 97 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 8.9
    3 ΛΙΩΠΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 96 ΑΣ ΟΞΥΘΕΜΙΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 9.5
    4 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 97 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 9.7
    5 ΖΕΛΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 96 ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ 9.8
    ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 97 ΑΣ ΜΑΣ ΤΡΩΑΣ ΑΚΥΡΟΣ

    Γ΄ΣΕΙΡΑ
    1 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 96 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 8.0
    2 ΜΠΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 96 ΑΣ ΟΞΥΘΕΜΙΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 8.7
    3 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 97 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 9.1
    4 ΤΟΤΣΙΚΑΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ 97 ΑΣ ΑΡΗΣ 9.2

    150 Μ.
    Α΄ΣΕΙΡΑ
    1 ΤΣΑΚΙΡΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 96 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 18.8
    2 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 96 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 18.9
    3 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 96 ΓΣ Η «ΣΙΘΩΝΙΑ» ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 21.7
    4 ΧΑΤΖΗΒΑΜΒΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 96 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 24.0
    5 ΒΑΘΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 97 ΑΣ ΑΡΗΣ 26.8

    Β΄ΣΕΙΡΑ
    1 ΔΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 96 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 21.6
    2 ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 97 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 23.1
    3 ΧΑΤΖΗΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 97 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 23.3
    4 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 96 ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 24.2

    1000 Μ.
    1 ΑΗΔΩΝΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ 96 ΑΣ ΟΞΥΘΕΜΙΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 2.59.1
    2 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 96 ΓΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 3.08.8
    3 ΓΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 96 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 3.13.4
    4 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 97 ΑΣ ΑΡΗΣ 3.17.1
    5 ΜΠΟΥΚΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 96 ΑΣ ΑΡΗΣ 3.19.4
    6 ΤΟΓΚΑΛΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 96 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 3.20.1
    7 ΓΚΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 97 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 3.25.4
    8 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 97 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3.28.9
    9 ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ 96 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 3.35.7
    10 ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 96 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 3.43.5
    11 ΗΡΑΚΛΕΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 96 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 3.44.1
    12 ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 96 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 3.46.4
    13 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 96 ΑΣ ΑΡΗΣ 3.50.2
    14 ΧΑΤΖΗΛΙΟΝΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 96 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 3.51.5
    ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 96 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 ΕΓΚΑΤ.

    2.000 Μ. ΒΑΔΗΝ
    1 ΒΑΣΒΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ 97 ΑΣ ΑΡΗΣ 12.14.2

    60 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ
    1 ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 96 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 9.8
    2 ΛΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 97 ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ 10.3
    3 ΓΙΑΪΛΑΤΖΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 96 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 10.4

    ΜΗΚΟΣ
    1 ΦΥΣΕΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 97 ΑΣ ΑΡΗΣ 5.47
    2 ΜΠΕΪΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 96 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 5.21
    3 ΠΟΛΙΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 97 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 5.04
    4 ΜΟΥΤΣΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 97 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 4.67
    5 ΖΩΣΙΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 96 ΠΑΟΚ 4.55
    6 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 97 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 4.43
    7 ΤΑΞΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 97 ΠΑΟΚ 4.37
    8 ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ 96 ΑΣ ΑΡΗΣ 4.27
    9 ΤΥΡΟΒΟΥΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 96 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 4.17
    10 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 96 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 3.85
    11 ΠΛΑΤΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 97 ΠΑΟΚ 3.50
    12 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 96 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 3.49
    13 ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 97 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 3.45
    14 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 97 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3.26
    15 ΓΙΑΝΤΣΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 97 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 3.22
    16 ΛΑΒΑΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 97 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2.86

    ΥΨΟΣ
    1 ΜΠΟΣΚΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 97 ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1.40
    2 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΡΕΝΑΛΝΤΟ 96 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΠ/ΠΩΝ 1.35

    ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
    1 ΛΑΤΙΦΛΑΡΙ ΦΡΑΝΤΣΙ 96 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 11.84
    2 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 96 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 11.46
    3 ΜΠΕΪΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 96 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 11.31
    4 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 96 ΑΣ ΟΞΥΘΕΜΙΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 9.22
    5 ΠΕΡΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 96 ΑΣ ΑΡΗΣ 8.21
    6 ΠΕΓΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ 96 ΑΣ ΟΞΥΘΕΜΙΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 6.47

    ΜΠΑΛΑΚΙ
    1 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 97 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 42.00
    2 ΛΟΓΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 96 ΑΣ ΟΞΥΘΕΜΙΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 37.70
    3 ΚΟΚΟΒΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 96 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 31.78
    4 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 96 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 31.48
    5 ΑΗΔΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 96 ΑΣ ΟΞΥΘΕΜΙΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 30.63
    6 ΗΛΙΑΣ ΙΩΑΚΕΙΜ 96 ΑΣ ΟΞΥΘΕΜΙΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 30.00
    7 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 97 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 28.00

    4 Χ 60 Μ.
    Α΄ΣΕΙΡΑ
    1 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 32.7
    ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ Α.-ΠΟΛΙΤΙΔΗΣ Θ.-ΤΟΓΚΑΛΙΔΗΣ Α.-ΜΠΕΪΚΟΣ Ν.
    2 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 32.9
    ΓΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.-ΔΡΟΥΓΚΑΣ Γ.-ΓΙΑΪΛΑΤΖΟΓΛΟΥ Ε.-ΤΣΑΚΙΡΑΚΗΣ Α.
    3 ΑΣ ΑΡΗΣ 33.8
    ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ε.-ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ Θ.-ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Σ.-ΦΥΣΕΚΗΣ Ι.
    4 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 39.5
    ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Ν.-ΛΑΒΑΖΟΣ Ν.-ΣΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ.-ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Β.
    5 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 43.6
    ΜΟΥΤΣΟΣ Α.-ΗΡΑΚΛΕΙΩΤΗΣ Α.-ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ Ε.-ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.

    Β΄ΣΕΙΡΑ
    1 ΑΣ ΟΞΥΘΕΜΙΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 32.6
    ΜΠΟΥΜΗΣ Γ.-ΑΗΔΩΝΗΣ Ι.-ΑΗΔΟΝΗΣ Θ.-ΦΟΥΚΑΣ Β.
    2 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 33.6
    ΓΙΑΝΤΣΙΔΗΣ Α.-ΜΠΟΥΡΟΥΤΗΣ Ο.-ΓΚΟΤΣΗΣ Ν.-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Λ.
    3 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 34.9
    ΠΑΠΠΑΣ Χ.-ΧΑΤΖΗΒΑΜΒΑΚΗΣ Μ.-ΧΑΤΖΗΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε.-ΔΑΜΗΣ Χ.
    4 ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ 35.3
    ΖΕΛΛΙΟΣ Χ.-ΛΥΡΗΣ Α.-ΒΑΡΚΙΑΝΟΣ Ε.-ΚΑΛΙΑΝΙΔΗΣ Π.

    ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄

    60 Μ.
    Α΄ΣΕΙΡΑ
    1 ΜΑΔΕΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 97 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 8.6
    2 ΣΠΑΝΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ 96 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 9.1
    3 ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 96 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 9.4
    4 ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 97 ΑΣ ΜΑΣ ΤΡΩΑΣ 9.9
    5 ΚΟΥΣΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ 97 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 10.4
    6 ΕΥΘΥΜΟΓΛΟΥ ΜΑΛΑΜΑΤΗ 97 ΠΑΟΚ 10.7

    Β΄ΣΕΙΡΑ
    1 ΜΑΡΓΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 96 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 8.9
    2 ΓΚΟΛΟΣΗ ΕΛΙΣΑΜΠΕΤΑ 97 ΑΣ ΑΡΗΣ 9.2
    3 ΚΕΡΣΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 96 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 9.5
    4 ΚΟΤΙΝΗ ΦΑΝΗ 97 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 9.8
    5 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 97 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 10.3
    6 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 96 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 10.7

    Γ΄ΣΕΙΡΑ
    1 ΤΣΑΠΑΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ 96 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 8.5
    2 ΓΚΟΥΓΚΑ ΓΚΕΡΤΑ 96 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 9.1
    3 ΚΑΡΕΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 96 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 9.4
    4 ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΞΕΝΗ 96 ΓΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 9.7
    5 ΑΛΜΠΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 97 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 9.8
    6 ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 97 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 9.9

    Δ΄ΣΕΙΡΑ
    1 ΣΙΑΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 96 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 9.5
    2 ΛΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ 96 ΑΦ «ΑΔΩΝΙΣ» ΘΕΡΜΗΣ 9.9
    3 ΚΥΖΙΡΙΔΟΥ ΔΙΑΝΑ 97 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 10.0
    4 ΚΑΡΑΝΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 97 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 10.1
    5 ΤΥΡΟΒΟΥΖΗ ΑΝΝΑ 97 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 10.3
    6 ΓΚΟΥΡΤΣΙΝΗ ΑΓΛΑΙΑ 96 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 10.5

    Ε΄ΣΕΙΡΑ
    1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 96 ΑΓΕΜΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 8.8
    2 ΤΣΑΝΚΟΤΑΤΖΕ ΧΑΤΙΑ 96 ΑΣ ΑΡΗΣ 9.1
    3 ΡΟΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 96 ΓΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 9.9
    4 ΣΠΟΥΡΙΤΑ ΙΩΑΝΝΑ 97 ΑΣ ΜΑΣ ΤΡΩΑΣ 10.0

    ΣΤ΄ΣΕΙΡΑ
    1 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ 96 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 8.9
    2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 96 ΑΦ «ΑΔΩΝΙΣ» ΘΕΡΜΗΣ 9.6
    3 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 97 ΑΓΕΜΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 9.7
    4 ΜΑΛΑΜΑ ΑΝΝΑ 96 ΑΣ ΟΞΥΘΕΜΙΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 9.9
    5 ΚΑΡΑΝΑΣΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 96 ΑΣ ΟΞΥΘΕΜΙΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 10.4

    150 Μ.
    Α΄ΣΕΙΡΑ
    1 ΖΥΜΑΡΑ ΕΛΕΝΗ 96 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 20.6
    2 ΚΕΡΑΣΙΩΤΗ ΟΔΥΣΣΕΙΑ 96 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 21.7
    3 ΖΗΣΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 96 ΑΣ ΚΡΑΤΑΙΟΣ 21.7
    4 ΤΣΕΡΜΕΚΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 96 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 21.9
    5 ΤΡΥΦΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 96 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 22.8
    6 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 97 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 22.8
    Β΄ΣΕΙΡΑ
    1 ΜΟΥΧΤΑΡΗ ΑΡΕΤΗ 96 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 21.8
    2 ΜΠΙΛΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 97 ΑΣ ΜΑΣ ΤΡΩΑΣ 22.5
    3 ΠΑΠΑ ΗΛΕΚΤΡΑ 96 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 22.5
    4 ΤΣΙΠΙΝΙΑ ΝΙΝΑ 96 ΑΣ ΟΞΥΘΕΜΙΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 24.0
    5 ΠΙΑΝΤΙΑΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 96 ΓΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 26.7
    6 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 96 ΑΣ ΚΡΑΤΑΙΟΣ 26.8

    Γ΄ΣΕΙΡΑ
    1 ΧΡΥΣΟΣΠΑΘΗ ΞΕΝΗ 96 ΑΓΕΜΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 21.1
    2 ΕΛΙΑΔΟΥ ΤΑΜΑΡΑ 96 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 22.3
    3 ΧΡΥΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 97 «ΒΕΡΓΙΝΑ» 23.1
    4 ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΑΤΩ 97 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 23.1
    5 ΚΑΡΑΓΑΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 97 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 24.8
    6 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ 97 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 26.7

    Δ΄ΣΕΙΡΑ
    1 ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 97 «ΒΕΡΓΙΝΑ» 22.1
    2 ΧΑΤΖΗΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 96 ΑΣ ΚΡΑΤΑΙΟΣ 22.3
    3 ΛΙΩΤΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 96 ΑΓΕΜΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 23.1
    4 ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΖΩΗ 97 ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ 24.8
    5 ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Η Ρ Ω 97 ΑΓΕΜΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 24.9

    Ε΄ΣΕΙΡΑ
    1 ΛΑΜΠΙΔΟΥ-ΧΟΧΡΕΚ ΖΩΗ 97 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 21.2
    2 ΔΟΥΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 96 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 23.3
    3 ΝΤΟΝΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 97 «ΒΕΡΓΙΝΑ» 23.6
    4 ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 96 «ΒΕΡΓΙΝΑ» 24.4

    1000 Μ.
    Α΄ΣΕΙΡΑ
    1 ΜΑΝΩΛΑ ΟΛΓΑ 97 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 3.38.1
    2 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΗ 96 ΑΣ ΚΡΑΤΑΙΟΣ 3.41.0
    3 ΣΑΚΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 97 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 3.45.1
    4 ΓΙΑΝΝΟΥΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 97 ΑΣ ΟΞΥΘΕΜΙΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 3.52.5
    5 ΤΣΩΜΤΣΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 96 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 3.58.4
    6 ΒΑΡΙΕΜΕΖΗ ΑΝΝΑ 97 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 3.59.9
    7 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ 96 ΠΑΟΚ 4.09.1
    8 ΡΑΜΑΪ ΑΡΣΕΝΑ 97 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 4.09.4
    9 ΧΑΛΚΙΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΘΗΝΑ 96 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4.11.8
    10 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 96 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 4.13.5
    11 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 97 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 4.20.2
    12 ΖΑΦΕΙΡΟΥΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 96 ΑΣ ΟΞΥΘΕΜΙΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 4.25.4

    Β΄ΣΕΙΡΑ
    1 ΣΙΔΕΡΑ ΕΛΕΝΗ 96 «ΒΕΡΓΙΝΑ» 3.26.7
    2 ΓΚΡΙΖΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 96 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3.26.9
    3 ΠΑΝΤΟΥΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 96 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 3.39.7
    4 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ 96 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 3.44.3
    5 ΖΙΑΝΟΥ ΘΩΜΑΗ 96 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 3.51.5
    6 ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 96 ΑΣ ΑΡΗΣ 3.51.9
    7 ΜΠΙΝΙΑΚΟΥ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ 96 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 3.52.1
    8 ΚΟΥΛΟΥΜΠΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ 96 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 3.59.4
    9 ΠΕΝΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 97 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4.05.3
    10 ΣΤΟΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΙΝΑ 97 ΑΣ ΑΡΗΣ 4.10.8
    11 ΚΥΠΡΙΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 97 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 5.01.2
    2000 Μ. ΒΑΔΗΝ
    1 ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΣΤΙΝΗ 96 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 12.11.8
    2 ΠΑΠΑ ΑΛΙΚΗ 97 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 12.29.2
    3 ΧΑΡΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 97 ΑΣ ΑΡΗΣ 13.25.7
    4 ΚΑΡΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 96 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 13.37.9
    5 ΔΑΜΑΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 96 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 14.44.1
    ΤΣΙΑΝΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 96 ΑΣ ΑΡΗΣ ΕΓΚΑΤ.

    60 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ
    Α΄ΣΕΙΡΑ
    1 ΤΕΡΖΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 97 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 10.6
    2 ΞΩΜΕΡΙΤΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 97 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 11.0
    3 ΛΟΥΚΙΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ 96 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 11.3
    4 ΖΟΥΡΝΑΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 96 ΑΣ ΚΡΑΤΑΙΟΣ 13.7

    Β΄ΣΕΙΡΑ
    1 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΝΤΩ 96 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 10.1
    2 ΣΙΣΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 96 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 10.8
    3 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 97 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 11.4
    4 ΜΠΑΤΙΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 96 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 11.7
    5 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 96 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 12.7

    ΜΗΚΟΣ
    1 ΣΕΓΚΛΟΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 96 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 5.10
    2 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 96 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 4.60
    3 ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 96 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 4.40
    4 ΚΑΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 97 ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 4.32
    5 ΜΗΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 96 ΠΑΟΚ 4.23
    6 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 96 ΑΓΕΜΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 4.20
    7 ΚΑΓΙΑΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 97 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 4.04
    8 ΚΟΥΚΟΥΤΖΕΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 96 ΠΑΟΚ 4.03
    9 ΧΑΡΤΟΜΑΤΣΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 97 ΓΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 3.98
    10 ΚΟΥΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 96 ΑΣ ΟΞΥΘΕΜΙΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 3.91
    11 ΜΑΝΤΑΡΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 97 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 3.90
    12 ΑΣΤΡΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 96 ΠΑΟΚ 3.85
    13 ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 97 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 3.83
    14 ΤΟΜΠΕΟΓΛΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ 97 ΠΑΟΚ 3.77
    15 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 96 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 3.74
    16 ΤΟΥΜΠΑ ΟΛΓΑ 97 ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 3.71
    17 ΣΚΑΜΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 96 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΠ/ΠΩΝ 3.70
    18 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 97 ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 3.67
    19 ΤΑΜΠΑΚΑΚΗ ΧΑΡΑ 96 ΠΑΟΚ 3.66
    20 ΠΛΑΣΤΗΡΑ ΜΑΡΙΑ 97 ΑΓΕΜΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 3.59
    21 ΚΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 97 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 3.55
    22 ΔΕΛΙΑΝΙΔΟΥ ΔΑΝΑΗ 97 ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 3.50
    23 ΚΟΜΗΝΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 96 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 3.38
    24 ΚΩΤΟΥΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 97 ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 2.82

    ΥΨΟΣ
    1 ΚΟΥΤΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 96 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 1.50
    2 ΓΑΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 96 ΑΣ ΑΡΗΣ 1.40
    3 ΠΕΡΧΑΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 97 ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1.35
    4 ΜΑΚΑΒΟΥ ΑΝΝΑ 97 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1.25
    ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
    1 ΜΥΛΩΝΑ ΚΩΝ/ΝΑ 96 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 8.49
    2 ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 96 ΑΣ ΚΡΑΤΑΙΟΣ 8.40
    3 ΚΑΡΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 97 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 7.40
    4 ΤΣΕΝΑΪ ΕΝΤΖΙ 96 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΠ/ΠΩΝ 7.27
    5 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΖΗΝΑΙΔΑ 97 ΑΣ ΜΑΣ ΤΡΩΑΣ 7.09
    6 ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 96 ΑΣ ΑΡΗΣ 6.89
    7 ΚΕΛΛΙΔΟΥ-ΜΗΤΡΟΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 96 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΠ/ΠΩΝ 6.82
    8 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 97 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 6.82
    9 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΥΔΗ ΒΑΙΑ 97 ΑΣ ΜΑΣ ΤΡΩΑΣ 6.43
    10 ΔΕΛΗΛΙΑΡΙΔΟΥ ΘΕΑΝΩ 96 ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 6.32
    11 ΜΟΥΖΕΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 97 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 5.77
    12 ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 97 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΠ/ΠΩΝ 5.04
    13 ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΔΗ ΚΩΝ/ΝΑ 96 ΑΣ ΜΑΣ ΤΡΩΑΣ 5.03
    14 ΠΟΛΥΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 97 ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 4.13

    ΜΠΑΛΑΚΙ
    1 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 96 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 35.20
    2 ΚΟΥΡΜΠΕΤΗ ΜΑΡΙΑ 97 ΓΣ Η «ΣΙΘΩΝΙΑ» ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 34.85
    3 ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΣΟΦΙΑ 96 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 33.82
    4 ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 96 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 31.85
    5 ΖΑΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 97 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 29.83
    6 ΒΟΥΔΟΥΡΗ ΣΟΦΙΑ 96 ΠΑΟΚ 22.60
    7 ΤΣΟΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 97 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 19.90
    8 ΡΗΓΑ ΣΟΦΙΑ 96 ΠΑΟΚ 18.60
    9 ΓΚΟΥΛΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 96 ΠΑΟΚ 17.30
    10 ΚΟΝΤΑΝΗ ΕΛΕΝΗ 96 ΑΣ ΟΞΥΘΕΜΙΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 16.80
    11 ΣΙΝΙΤΣΑ ΕΛΕΝΗ 96 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΠ/ΠΩΝ 16.47

    4 Χ 60 Μ.
    Α΄ΣΕΙΡΑ
    1 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 32.5
    ΜΟΥΧΤΑΡΗ Α.-ΜΑΔΕΣΗ Α.-ΖΥΜΑΡΑ Ε.-ΣΕΓΚΛΟΒΑ Α.
    2 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 33.5
    ΚΕΡΑΣΙΩΤΗ Ο.-ΞΩΜΕΡΙΤΑΚΗ Κ.-ΣΙΣΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.-ΛΑΜΠΙΔΟΥ-ΧΟΧΡΕΚ Ζ.
    3 ΑΣ ΑΡΗΣ 34.2
    ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ Π.-ΓΚΟΛΟΣΗ Ε.-ΓΑΛΛΗ Ε.-ΤΣΑΝΚΟΤΑΤΖΕ Χ.
    4 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 34.3
    ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ Ε.-ΚΑΡΕΤΟΥ Β.-ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ Μ.-ΜΑΡΓΑΡΑ Α.
    5 ΑΓΕΜΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 34.4
    ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.-ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Μ.-ΛΙΩΤΗ Α.-ΧΡΥΣΟΣΠΑΘΗ Ξ.
    6 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 37.1
    ΤΣΕΡΜΕΚΙΔΟΥ Ε.-ΠΑΠΑ Η.-ΚΕΡΣΙΑ Ν.-ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.

    Β΄ΣΕΙΡΑ
    1 ΑΣ ΚΡΑΤΑΙΟΣ 34.9
    ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Α.-ΖΟΥΡΝΑΤΖΗ Χ.-ΧΑΤΖΗΔΙΟΝΥΣΙΟΥ Μ.-ΖΗΣΟΥΛΗ Ε.
    2 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 35.2
    ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε.-ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ Ε.-ΤΡΥΦΩΝΗ Χ.-ΜΠΑΤΙΡΙΔΟΥ Α.
    3 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 36.8
    ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Κ.-ΠΕΝΤΣΙΟΥ Β.-ΓΚΡΙΤΖΑΛΗ Μ.-ΔΟΥΖΗ Δ.
    4 ΑΣ ΟΞΥΘΕΜΙΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 37.8
    ΜΑΛΑΜΑ Α.-ΚΑΡΑΝΑΣΟΥ Κ.-ΓΙΑΝΝΟΥΔΗ Α.-ΤΣΙΠΙΝΙΑ Ν.
    5 ΑΣ ΜΑΣ ΤΡΩΑΣ 38.3
    ΣΠΟΥΡΙΤΑ Ι.-ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΔΗ Κ.-ΦΩΤΙΑΔΟΥ Ζ.-ΜΠΙΛΗ Σ.
    ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΕΓΚΑΤ.
    ΣΙΑΜΟΥ Β.-ΓΚΟΥΓΚΑ Γ.-ΚΑΡΑΓΑΛΗ Φ.-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗ Ε.

    ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
    ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
    ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ & ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
    Α΄ ΦΑΣΗ

  4. Avatar του ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΛΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΛΑΚΟΥΔΗΣ είπε:

    ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ «ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΕΙΑ»2009
    13/6/2009 ΚΑΥΤΑΤΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
    60 Μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄
    Α΄ΣΕΙΡΑ
    ΦΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 96 ΑΣ ΟΞΥΘΕΜΙΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 7.62
    ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 96 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 7.82
    ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 96 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 7.93
    ΑΗΔΩΝΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ 96 ΑΣ ΟΞΥΘΕΜΙΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 7.94
    ΤΣΑΚΙΡΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 96 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 8.00
    ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 96 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 8.07
    ΒΑΡΚΙΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 96 ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ 8.37
    ΛΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 97 ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ 9.14

    Β΄ΣΕΙΡΑ
    ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 96 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 8.07
    ΦΥΣΕΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 97 ΑΣ ΑΡΗΣ 8.30
    ΠΟΛΙΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 97 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 8.45
    ΓΚΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 97 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 8.55
    ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 96 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 8.61
    ΜΠΕΪΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 96 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 8.92
    ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΦΑΗΛ 97 ΕΠΑΣ «ΒΟΥΛΑ ΠΑΤΟΥΛΙΔΟΥ» 10.60

    Γ΄ΣΕΙΡΑ
    ΔΕΛΙΓΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 97 ΕΠΑΣ «ΒΟΥΛΑ ΠΑΤΟΥΛΙΔΟΥ» 9.06
    ΤΑΞΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 97 ΠΑΟΚ 9.07
    ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 97 ΑΣ ΑΡΗΣ 9.23
    ΤΟΓΚΑΛΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤ. 96 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 9.29
    ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 97 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 9.29
    ΖΕΛΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 96 ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ 9.53
    ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 97 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 10.26

    Δ΄ΣΕΙΡΑ
    ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 97 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 8.67
    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 96 ΑΣ ΑΡΗΣ 9.09
    ΒΑΣΒΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ 97 ΑΣ ΑΡΗΣ 9.41
    ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 97 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 9.41
    ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ 96 ΑΣ ΑΡΗΣ 9.48
    ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ ΜΩΥΣΗΣ 97 ΑΣ ΚΡΑΤΑΙΟΣ 9.58
    ΤΟΤΣΙΚΑΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ 97 ΑΣ ΑΡΗΣ 9.73
    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 96 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 10.07

    ΥΨΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄
    ΖΩΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 96 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 1.45
    ΜΠΟΣΚΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 97 ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1.35
    ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 96 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 1.30

  5. Avatar του ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΛΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΛΑΚΟΥΔΗΣ είπε:

    ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
    ΑΓΩΝΩΝ ΣΤΙΒΟΥ
    «ΕΥΓΕΝΙΔΕΙΑ 2009″

    ΤΕΤΑΡΤΗ 20/5/2009
    ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

    ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ B΄

    60 Μ. ΠΠ B΄
    ΦΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 96 ΑΣ ΟΞΥΘΕΜΙΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 7.56
    ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 96 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 7.80
    ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 96 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 7.90
    ΑΗΔΩΝΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ 96 ΑΣ ΟΞΥΘΕΜΙΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 7.98
    ΔΗΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 96 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 8.13
    ΓΚΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 97 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 8.53
    ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 96 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 8.53
    ΒΑΡΚΙΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 96 ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ 8.58
    ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 96 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 8.58
    ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 97 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 8.69
    ΜΠΟΥΡΟΥΤΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 97 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 8.92
    ΛΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 97 ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ 9.09
    ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 97 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 9.40
    ΜΙΣΟΜΙΚΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 97 ΑΣ ΚΡΑΤΑΙΟΣ 9.59
    ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 97 ΑΣ ΚΡΑΤΑΙΟΣ 9.62
    ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ ΜΩΥΣΗΣ 97 ΑΣ ΚΡΑΤΑΙΟΣ 9.65
    ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 96 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 9.78
    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 96 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 9.92

  6. Avatar του ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΛΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΛΑΚΟΥΔΗΣ είπε:

    #1
    StivoZ.gr
    StivoZ.gr Admin Team

    Εγγραφή: 21-07-2007
    Μηνύματα: 803
    Ολύμπια (Λιτόχωρο)

    ——————————————————————————–

    ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
    Αποτελέσματα αγώνων Στίβου κατηγορίας Παμπαίδων-Παγκορασίδων Α΄ και Β΄ που έγιναν στο Λιτόχωρο την Τετάρτη 1 Ιουλίου 2009 στο Δημοτικό Στάδιο με την επωνυμία «Κ΄ ΟΛΥΜΠΙΑ 2009″.

    3 ΠΡΩΤΟΙ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ

    ΔΡΟΜΟΣ 60 Μ ΠΚ Β

    1 ΔΗΜΟΓΛΙΔΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ 1996 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 8»22
    2 ΜΑΔΕΣΗ ΝΑΝΣΗ 1997 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 8»32
    3 ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 1997 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡ 8»42

    ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΠΒ

    1 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 1996 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 5,13μ
    2 ΓΕΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1996 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 4,76μ
    3 ΝΤΕΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1996 ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 4,65μ

    ΔΡΟΜΟΣ 60Μ ΠΠ Β

    1 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 1996 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 7»58
    2 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1996 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 7»65
    3 ΦΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1996 ΑΟ ΟΞΥΘΕΝΙΣ ΧΑΛΚΙΔ 7»72

    ΔΡΟΜΟΣ 80μ ΠΚ Α

    1 ΔΙΒΑΝΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1994 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡ 10»58
    2 ΛΙΑΚΑ ΚΩΝ/ΝΑ 1994 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 10»68
    3 ΓΚΙΣΗ ΜΑΡΙΑ 1995 ΓΑΣ ΜΕΓ ΑΛΕΞ ΓΙΑΝ 10»70

    ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΚ Α

    1 ΓΙΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1994 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 12,58μ
    2 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ 1995 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 11,94μ
    3 ΚΟΥΜΑΡΤΖΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 1995 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝ 10,93μ

    ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΚ Β

    1 ΣΕΓΚΛΟΒΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1996 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 5,10μ
    2 ΤΣΕΧΕΛΙΔΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 1996 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 5,09μ
    3 ΛΑΧΑΝΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 1997 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 5,01μ

    ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΚ Α

    1 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1995 ΦΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ 33,32μ
    2 ΜΠΟΥΣΚΟΚΑΙ ΚΛΩΝΤΙΑ 1994 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 31,61μ
    3 ΚΟΤΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 1995 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 31,46μ

    ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΠΚ Α

    1 ΣΑΡΑΦΗ ΑΣΤΕΡΙΑ 1995 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1,50μ
    2 ΑΘΑΝΑΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1994 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 1,50μ
    3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1994 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 1,50μ

    ΔΡΟΜΟΣ 80μ ΠΠ Α

    1 ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1994 ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛ 9»02
    2 ΝΑΟΥΜΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1994 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 9»43
    3 ΒΑΜΒΑΚΑΡΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ 1995 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 9»49

    ΔΡΟΜΟΣ 150Μ ΠΚ Α

    1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΡΟΜΙΝΑ 1995 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 19» 95
    2 ΤΖΙΩΓΑ ΙΩΑΝΝΑ 1995 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 19» 98
    3 ΦΑΚΚΑ ΜΑΡΙΑ 1995 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 20» 76

    ΔΡΟΜΟΣ 150Μ ΠΠ Α

    1 ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1995 ΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 16» 98
    2 ΑΡΑΠΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1994 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 17» 60
    3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΙΟΣ 1994 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 17» 70

    ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΠ Α

    1 ΑΝΘΡΑΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1994 ΓΑΣ ΜΕΓ ΑΛΕΞ ΓΙΑΝ 14,87μ
    2 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1995 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡ 14,69μ
    3 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1994 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡ 13,82μ

    ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΠΠ Α

    1 ΤΕΣΣΑΡΟΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1995 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 1,80μ
    2 ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1995 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1,60μ
    3 ΧΑΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1996 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 1,40μ

    ΔΡΟΜΟΣ 300Μ ΠΚ Α

    1 ΝΤΙΣΤΑ ΣΟΦΙΑ 1994 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡ 43» 76
    2 ΛΟΥΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1995 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 44» 03
    3 ΛΙΤΣΕΝΗ ΜΑΡΙΑ 1994 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΟΛ 44» 40

    ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΠ Α

    1 ΤΣΙΑΛΚΑΤΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1994 ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ ΕΛ 49,67μ
    2 ΒΙΔΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1994 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ 46,66μ
    3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1994 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ 43,76μ

    ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΚ Α

    1 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 1994 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡ 5,52μ
    2 ΓΚΑΓΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1994 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 5,33μ
    3 ΚΡΙΤΙΚΑΚΗ ΕΥΠΡΑΞΙΑ 1994 ΓΑΣ ΕΝΙΠΕΥΣ ΛΙΤ 5,18μ

    ΔΡΟΜΟΣ 300Μ ΠΠ Α

    1 ΝΤΑΝΓΚΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1994 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 37» 40
    2 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΖΗΣΗΣ 1994 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡ 37» 70
    3 ΠΕΤΜΕΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1994 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 38»50

    ΔΡΟΜΟΣ 1.000Μ ΠΚ Β

    1 ΜΠΑΡΤΟΥΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1996 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 3′ 22» 05
    2 ΣΙΔΕΡΑ ΕΛΕΝΗ 1996 ΒΕΡΓΙΝΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 3′ 24» 05
    3 ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1997 ΒΕΡΓΙΝΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 3′ 25» 39

    ΔΡΟΜΟΣ 1.000Μ ΠΠ Β

    1 ΑΗΔΩΝΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ 1996 ΑΟ ΟΞΥΘΕΝΙΣ ΧΑΛΚΙΔ 3′ 00»
    2 ΖΗΡΔΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1996 ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ ΕΛ 3′ 04»
    3 ΚΙΛΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 3′ 05»

    ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΠ Α

    1 ΝΑΟΥΜΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1994 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 6,20μ
    2 ΤΣΕΟΣ ΝΙΚΣ 1995 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 5,78μ
    3 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1994 ΓΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 5,68μ

    ΔΡΟΜΟΣ 1.000Μ ΠΠ Α

    1 ΣΜΙΘ ΧΡΗΣΤΟΣ 1994 ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛ 2′ 45»
    2 ΔΟΔΟΝΤΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ 1994 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡ 2′ 47»
    3 ΡΕΡΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1994 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ 2′ 48»

    ΔΡΟΜΟΣ 1.000Μ ΠΚ Α

    1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΟΡΙΝΑ 1995 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 3′ 07»
    2 ΘΕΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 1995 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 3′ 15»
    3 ΣΠΑΝΟΥΛΗ ΑΝΝΑ- ΜΑΡΙΑ 1994 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ 3′ 17»

    Από την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ
    Πιερίας Ημαθίας

    ——————————————————————————–
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη StivoZ.gr : 06-07-09 στις 17:49

  7. Avatar του ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΛΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΛΑΚΟΥΔΗΣ είπε:

    Δαβιτζόγλεια-Καβάλα (2ο ελληνικό γκραν πρι)

    ——————————————————————————–

    Για την ολοκλήρωση της σειράς του Ελληνικού Γκραν Πρι μετά τα «Δαβιτζόγλεια» και τα «29α Αλεξάνδρεια» που έγιναν τέλη Μαϊου στην Εδεσσα, απομένουν ο αγώνας στο Άργος Ορεστικό την Τετάρτη 24 Ιουνίου και ο τελικός της σειράς στη Θήβα 5 Αυγούστου.

    Τα αποτελέσματα στην Καβάλα:

    80μ ΠΠ Α΄: 1.Θανάσης Κωνσταντινίδης (ΟΚΑΚ) 9.54, 2.Απόστολος Ελευθεριάδης (ΟΚΑΚ) 9.60, 3.Βάιος Παπαδόπουλος (ΓΣ Σέρρες 93) 9.89.

    80μ ΠΚ Α΄: 1.Ελλη Αρβανιτίδου (ΑΟΚ) 11.02, 2.Μαρία Λουκίδου (ΣΚΑ Δράμας) 11.11, 3.Μαρία Γκίση (ΓΑΣ Μ. Αλέξανδρος) 11.09.

    Σφυροβολία εφήβων: 1.Κώστας Κωστογλίδης (ΑΣ Αλέξανδρος) 59.49μ, 2.Γιάννης Βογιατζής (ΓΣ Μανδρών Κιλκίς) 55.15μ, 3. Πασχάλης Γκουγκουδής (ΟΦΚΑ Σερρών) 54.56μ.

    Σφαιροβολία εφήβων: 1.Νίκος Κοντογουλίδης (Φίλιππος Βέροιας) 17.30μ, 2.Γιώργος Κουκουλάκος (ΣΚΑ Δράμας) 16.31μ.

    400μ εμπόδια γυναικών: 1.Σοφία Βελλή (ΜΕΑΣ Τρίτων Θεσ.) 1.01.45, 2.Κατερίνα Δαλάκα (Αρχέλαος Κατ.) 1.04.21, 3.Δήμητρα Φραντζή (ΓΣ Νεάπολη Χαλκ.) 1.04.61, 4.Ελπίδα Τόκα (ΓΣ Κηφισιάς) 1.04.75, Ευαγγελία Γκαράνη (Ερμής Σχηματαρίου) 1.07.19, Δήμητρα Μπόνια (Ερμής Σχηματαρίου) 1.08.12.

    200μ γυναικών: 1.Ολγα Καϊδατζή (ΟΣΦΠ) 24.41, 2.Αναστασία Ανδριοπούλου (Παναχαϊκή ΓΕ) 24.63, 3.Μαρία Μπελιμπασάκη (Σητειακός ΑΟ) 24.69, 4.Σοφία Κητα (Ολυμπιάδα Κομοτηνής) 24.92, 5.Λεμονιά Πολυχρονιάδου (ΜΕΑΣ Τρίτων) 25.42.

    1.500μ ανδρών: 1.Ηλίας Μαυροειδέας (Πανιώνιος ΓΣ) 3.54.54, 2.Νίκος Πουλημάς (Κερκυραϊκός ΓΣ) 3.55.05, 3.Σπύρος Διαμαντόπουλος (Ελ. Βενιζέλος) 3.55.69, 4.Κώστας Βασιλάκης (ΑΕΚ) 4.02.48, 5.Κώστας Δούικας (Πελασγός Λάρ.) 4.06.40, 6.Γιώργος Χορτιατινός (ΓΣ Ηρακλής) 4.07.07.

    Επί κοντώ γυναικών: 1.Στέλλα-Ηρώ Λεδάκη (Ελ. Βενιζέλος) 4.00μ, 2.Ιφιγένεια Μπόσμη (ΓΣ Τρίπολης) 3.70μ, 3.Ιωάννα Αγγελάκου (ΓΣ Τρίπολης) 3.60μ.

    Σφυροβολία ανδρών: Σταμάτης Παπαντωνίου (Ελ. Βενιζέλος) 72.20μ, 2.Ευθύμης Κατσικαντάμης (ΟΣΦΠ) 68.84μ, Κώστας Σταθελάκος (ΠΓΣ) 67.72μ, 4.Γιώργος Κυριακίδης (ΣΚΑ Δράμας) 50.36μ.

    60μ ΠΚ Β΄: 1.Αναστασία Μαλούση (Ολυμπιάδα Κομ.) 8.31, 2.Μαρία Πουταχίδου (ΟΦΚΑ Χρυσούπολης) 8.40, 3.Μαρία Κουκούτση (Ολυμπιάδα Κομ.) 8.75.

    60μ ΠΠ Β΄: 1.Βασίλης Φούκας (ΑΟ Οξυθέμης Χαλ/κη) 7.68, 2.Ιωακείμ Αηδόνης (ΑΟ Οξυθέμης Χαλ.κη) 7.97, 3.Νίκος Ελευθεριάδης (ΑΟ Χρυσούπολης) 7.99.

    110μ εμπόδια ανδρών: 1.Γιάννης Λαζαρίδης (ΓΑΣ Κιλκ΄λις) 14.27, 2.Θανάσης Χατζόπουλος (Φίλιππος Βέροιας) 14.71, 3.Αντώνης Δημόπουλος (ΟΣΦΠ) 14.75, 4. Αλέξανδρος Ιωσηφίδης (ΑΠΟΦΚΑ Ξάνθης) 15.87.

    3.000μ γυναικών: 1.Ουρανία Ρεμπούλη (ΓΣ Νέων Λέρου) 9.57.73, 2.Κωνσταντίνα Τσιόβολου (ΠΑΟ) 10.06.65, 3.Πηνελόπη Δάγκα (ΑΠΟΦΚΑ Ξάνθης) 10.07.65.

    3.000μ ανδρών: 1.Αντώνης Παπαντώνης (ΓΣ Δεσκάτης) 8.28.21μ 2.Μιχάλης Παρμάκης (ΠΓΣ) 8.31.73, 3.Χρήστος Καλλίας (ΑΣ Δόλιχος Άμφ.) 8.34.09, 4. Βασίλης Πουλιόπουλος (Φίλιπος Βέροιας) 8.41.88.

    Δισκοβολία ανδρών: 1.Σπύρος Αραμπατζής (ΕΑΡ) 60.07μ, 2.Χριστόδουλος Κωστάκης (ΑΣ Αλέξαν. Αμπ.) 55.31μ, 3.Νίκος Λουκόπουος (ΑΕΚ) 54.17μ, 4.Μανώλης Πεντίκης (ΑΣ Ολυμπιακή Δομή) 53.98μ, 5.Γιώργος Τρέμος (ΓΣ Τρικάλων) 52.62.

    400μ ανδρών (σειρές): 1.Τηλέμαχος Ρούτας (Ηρακλής Θες) 47.88, 2.Γιάννης Σταματελόπουλος (ΕΚΑ Δωδώνη Ιωαν.) 48.18, 3.Γιάννης Ντόβολης (Ηρακλής Θες) 48.29, 4.Βασίλης Γιώτσης (ΜΑΣ Αετός) 48.65.

    800μ γυναικών: 1.Μαρία Πάνου (ΕΑΡ) 2.08.52, 2.Ελένη Λευκοπούλου (ΕΑΡ) 2.10.93, 3.Ανδρονίκη Δρακάκη (ΑΕΚ) 2.11.72, 4, Βασιλική Λίβα (Αναγέννηση Λαμίας) 2.12.25.

    Ύψος γυναικών: 1.Σουλτάνα Παπασωτηρίου (ΜΕΑΣ Τρίτων) 1.80μ, 2.Δήμητρα Ναζίρη (ΦΟ Αριδαίας) 1.75μ, 3.Φωτεινή Φωτεινογιαννοπούλου (Πανιώνιος ΓΣ) 1.75μ, 4. Μαρούλα Παπαγεωργίου (Πελασγός Λάρ.) 1.70μ.

    3.00μ στιπλ ανδρών: 1. Ηλίας Κάσσος (ΟΦΚΑ Οδυσσέας) 9.14.96, 2.Θόδωρος Αναγνώστου (ΠΑΟ) 9.30.87, 3.Αποστολος Τσιανάκας (Φίλιππος Βέροιας) 9.36.06.

    Ακοντισμός γυναικών: 1.Παναγιώτα Τουλουμτζή (ΠΓΣ) 55.13μ, 2.Αγγελική Τσιολακούδη (ΟΣΦΠ) 52.72μ, 3.Θεανώ Ανθρωπάκη (ΓΣ Σέρρες 93) 52.50μ, 4.Βαρβάρα Ζώχου (ΕΑΡ) 50.32μ, 5.Ιωάννα Πάρχα (ΠΓΣ) 48.18μ.

    100μ ανδρών (σειρές): 1.Γιάννης Τζώγας (ΜΕΑΣ Τρίτων) 10.81, 2.Γιάννης Αποστόλου (ΠΑΟ) 10.83, 3.Μανώλης Κουτσουκλάκης (ΑΟ Κύδων Χανίων) 10.84, 4.Κώστας Κουτσουκλάκης (ΑΟ Κύδων Χανίων) 10.87, 5. Γιάννης Γιανναδάκης (Σύλλογος Μαραθ. Κρήτης) 10.90.

    Σφαίρα γυναικών: 1. Ειρήνη Τερζόγλου (ΟΣΦΠ) 17.33μ, 2. Χρυσή Μωϋσίδου (Ελ. Βενιζέλος) 16.07μ, 3.Φωτεινή Κυριακίδου (ΠΑΣ Πρωτέας Αλεξ.) 14.42μ, 4. Ελένη Τζήκα (ΓΕ Γρεβενών) 12.82μ, 5. Σοφία Ισμαϊλίδου (Αίολος Μακ.) 12.03μ.

    Τριπλούν γυναικών: 1.Ιωάννα Γραμματικοπούλου (ΟΣΦΠ) 14.01μ, 2. Παρασκευή Σιδηροπούλου (ΠΑΟ) 12.75μ, 3.Ευδοξία Παπουτσή (ΠΑΟΚ) 12.56μ, 4.Βασιλική Βαββά (ΟΣΦΠ) 12.20μ.
    __________________

  8. Avatar του ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΛΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΛΑΚΟΥΔΗΣ είπε:

    Ημερίδα ΠΠ-ΠΚ Β΄

    Με Ημερίδα στίβου ΠΠ-ΠΚ Β΄ άρχισε το τριήμερο των αγωνιστικών εκδηλώσεων του στίβου στις Σέρρες οι οποίες φιλοξενούν Παρασκευή με Κυριακή το Πανελλήνιο πρωτάθλημα Εφήβων-Νεανίδων και Συνθέτων Αγωνισμάτων ΠΠ-ΠΚ Α΄.
    Οι νικητές και νικήτριες της Ημερίδας:

    ΠΠ Β΄
    Μήκος: Νίκος Στεφανίδης (ΟΚΑΣ Καβάλας) 4.80μ
    150μ: Βασίλης Φούκας (ΑΟ Οξυθέμης) 18.15
    60μ εμπόδια: Θεοδόσης Βαβαλέτκσος (ΟΦΚΑ Σέρρες) 10.47
    Μπαλάκι: Κώστας Ματζίρης (Ορφέας Νέου Σκοπού) 45.38
    600μ: Ιωακείμ Αηδώνης (ΑΟ Οξυθέμης) 1.35.03

    ΠΚ Β΄
    Μπαλάκι: Ιωάννα Κουλελέ (Ορφέας Ν. Σκοπού) 42.84
    Μήκος: Ελισάβετ Φωκιανού (ΟΚΑ Καβάλας) 4.70μ
    60μ εμπόδια: Μαντώ Σιδηροπούλου (ΓΣ Λαγκαδά) 10.71
    150μ: Παναγιώτα Ταμπούρη (ΓΣ Σέρρες 93) 21.36
    600μ: Κωνσταντίνα Κανακάρη (ΓΣ Σέρρες 93) 1.52.71

  9. Avatar του ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΛΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΛΑΚΟΥΔΗΣ είπε:

    Παρασκευή, 31 Ιούλιος 2009
    «ΟΞΥΘΕΜΙΣ» Αθλητικός Όμιλος Χαλκιδικής και Ν. Μαλακούδης.
    Ο προπονητής μας Ν. Μαλακούδης, με ένα βαρύ ιστορικό στο χώρο του στίβου, και ίσως ο σημαντικότερος προπονητής της Χαλκιδικής αυτή τη στιγμή και βαθύς γνώστης του στίβου, πέτυχε τις εξής νίκες και ανέδειξε ένα από τα πολλά ταλέντα των Χαλκιδικιωτών.
    Οι αγώνες είναι οι εξής :
    1)Πρώτος αγώνας: Διασυλλογικοί Παμπαίδων Β΄ – Παγκορασίδων Β΄ στον Πολύγυρο, όπου η ομάδα μας της σκυταλοδρομίας 4Χ60μ των αγοριών ( Παμπαίδων Β΄) κατέλαβε την 1η θέση νικώντας ΗΡΑΚΛΗ, ΠΑΟΚ, ΤΡΙΤΩΝΑ, ΑΙΟΛΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ, ΑΕΤΟ κ.λ.π. …

    Αναφερόμαστε συγκεκριμένα σ΄ αυτή την μεγάλη νίκη, γιατί έκανε πολύ μεγάλη αίσθηση πανελληνίως και έβαλε ( για πρώτη φορά ) και τη Χαλκιδική στον χάρτη του Στίβου.
    2)Δεύτερος αγώνας: Ευγενίδεια ( Καυτατζόγλειο ) και ο Φούκας Βασίλης 1ος στα 60μ με ρεκόρ Καυτατζογλείου Σταδίου 7,58sec.
    3)Τρίτος αγώνας: Δαβιτζόγλεια 2ο GRAND PRIX στην Καβάλα και 1ος ο Φούκας Βασίλειος, 2ος ο Αηδώνης Ιωακείμ στα 60μ του Α.Ο.ΟΞΥΘΕΜΙΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ.
    4)Τέταρτος αγώνας: Νικολοπούλεια Θεσσαλονίκης 1ος ο Φούκας Βασίλειος και 4ος ο Αηδώνης Ιωακείμ στα 60μ.
    5)Πέμπτος αγώνας: 1ος στα «Ολύμπια» στο Λιτόχωρο ο Αηδώνης Ιωακείμ στα 1000μ και 3ος ο Φούκας Βασίλειος στα 60μ.
    6)Έκτος αγώνας: Οι Φούκας Βασίλειος στα 60μ, ο Αηδώνης Ιωακείμ στα 1000μ και ο Λόγαρης Γεώργιος στο μπαλάκι μπήκαν σαν επίλεκτοι αθλητές στη μικτή ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Θεσσαλονίκης και στους αγώνες που έγιναν στο ΔΑΚ Νευροκοπείου στις 14/06/09 αντιμετώπισαν τους αντίστοιχους αθλητές όλων των ΕΑΣ της Βόρειας Ελλάδας. Οι Φούκας και Αηδόνης βγήκαν πρώτοι στα αγωνίσματά τους και ο Λόγαρης 8ος.
    7)Έκτος αγώνας: Στα πλαίσια του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Εφήβων–Νεανίδων, και στην Ημερίδα που διοργάνωσε για τους μικρούς Παμπαίδες Β΄ η ΕΑΣ-ΣΕΓΑΣ Σερρών-Δράμας, πρώτευσαν και οι δύο γνωστοί πλέον πρωταθλητές μας. Ο δε Φούκας έπιασε στα 150μ το υψηλό όριο πρόκρισης για το Πανελλήνιο πρωτάθλημα των Παμπαίδων Α΄, που ηλικιακά είναι δύο χρόνια μεγαλύτεροί του.
    Bill Malliopoulos

    Αναρτήθηκε από ΡΕΣΠΕΝΤΖΑ στις 7/31/2009 07:00:00 μμ
    Ετικέτες ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ, ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
    1 σχόλια:

    Ανώνυμος είπε…

    Με μερακι η δουλεια του Νικολα,ειμαι σιγουρος οτι θα βγαλει πρωταθλητη-ες.γιατι το ταλεντο δεν ειναι μονο στο ποδοσφαιρο και το μπασκετ.
    1 Αύγουστος 2009 4:19 μμ

    Ανάρτηση Σχολίου
    Νεότερη ανάρτηση Παλαιότερη Ανάρτηση Αρχική σελίδα
    Εγγραφή σε: Σχόλια ανάρτησης (Atom)

  10. Avatar του ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΛΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΛΑΚΟΥΔΗΣ είπε:

    O ΑΝΤΩΝΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΟΥ Α.Ο.ΟΞΥΘΕΜΙΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΤΑ ΠΗΓΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ 20km ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΣΚΟΤΟΥΣΑΣ ΤΟΥ Ν.ΣΕΡΡΩΝ ΠΑΙΡΝΟΝΤΑΣ ΤΗΝ 8η ΘΕΣΗ..ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΗ..
    6 Σεπ 2009 9ος Αγώνας Δρόμου Σκοτούσας 20χλμ

    ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ ΓΥΡΟΥ ΣΚΟΤΟΥΣΑΣ 20.000μ.
    (ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2009)
    ΣΚΟΤΟΥΣΑ ΣΕΡΡΩΝ

    17 – 34
    3 ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΧΑΡΗΣ 80 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.08.26 17 – 34
    4 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 92 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 1.09.00 17 – 34
    5 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 77 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 1.12.50 17 – 34
    6 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 80 ΑΟ ΟΞΥΘΕΜΙΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 1.16.32

    ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

    1 ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 84 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 1.05.42
    2 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 76 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 1.07.00
    3 ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΧΑΡΗΣ 80 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.08.26
    4 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 92 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 1.09.00
    5 ΥΦΑΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 69 ΠΑΟΚ 1.12.46
    6 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 77 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 1.12.50
    7 ΣΙΚΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 65 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ´93 1.12.58
    8 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 80 ΑΟ ΟΞΥΘΕΜΗΣ 1.16.32
    9 ΦΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 68 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 1.16.46
    10 ΤΖΕΦΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 74 ΣΕΒΑΣ ΔΡΑΜΑΣ 1.17.07
    11 ΤΑΣΤΣΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 68 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 1.17.59
    12 ΛΩΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 91 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.18.52
    13 ΔΙΤΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 61 ΠΑΟΚ 1.20.09
    14 ΤΣΕΒΔΑΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 73 ΣΕΒΑΣ ΔΡΑΜΑΣ 1.20.21
    15 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 69 VFB STUTTGART 1.20.24
    16 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 68 ΣΕΒΑΣ ΔΡΑΜΑΣ 1.20.37
    17 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 78 ΚΑΒΑΛΑ ΤΕΑΜ 1.20.38
    18 ΚΡΑΪΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 79 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ´93 1.21.00
    19 ΦΙΛΗΜΕΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 58 ΣΥΛ. ΔΡΟΜ. ΥΓΕΙΑΣ ΚΟΖ. 1.21.00
    20 ΚΑΡΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 57 ΔΡΑΜΑ – ΣΕΒΑΣ 1.23.44
    21 ΜΑΝΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΣ 68 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 1.24.06
    22 ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 69 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.25.45
    23 ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ 60 ΣΕΡΡΕΣ – ΣΕΒΑΣ 1.25.56
    24 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 57 ΔΡΑΜΑ – ΣΕΒΑΣ 1.27.22
    25 ΤΕΝΤΖΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ 59 ΝΕΑΠΟΛΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1.29.29
    26 ΞΙΦΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 63 ΣΕΡΡΕΣ – ΣΕΒΑΣ 1.29.42
    27 ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 74 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.29.54
    28 ΜΠΟΥΜΠΑΡΗΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ 79 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ´93 1.30.14
    29 ΓΡΕΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 66 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.30.19
    30 ΔΡΟΓΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 69 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.30.22
    31 ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 68 ΣΕΒΑΣ ΣΕΡΡΩΝ 1.30.31
    32 ΜΠΟΥΡΔΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 61 ΚΑΒΑΛΑ – ΣΕΒΑΣ 1.31.28
    33 ΣΦΥΡΙΚΛΑΣ ΝΙΚΟΣ 74 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.32.33
    34 ΣΦΙΛΤΣΕΡΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ 55 ΔΡΑΜΑ – ΣΕΒΑΣ 1.32.42
    35 ΓΚΟΥΤΣΑΚΗΣ ΝΑΟΥΜ 66 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.33.26
    36 ΜΑΡΤΙΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 68 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.33.50
    37 ΠΑΤΟΥΡΑ ΕΥΡΟΣΥΝΗ 81 ΣΥΛ. ΔΡΟΜ. ΥΓΕΙΑΣ ΚΟΖ. 1.33.54
    38 ΚΑΛΔΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 74 ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΟΖ. 1.34.00
    39 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 67 Ο.Μ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1.34.46
    40 ΧΟΥΜΚΟΣΛΗΣ ΑΒΡΑΑΜ 55 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.34.48
    41 ΓΟΡΓΙΑΣ ΝΙΚΟΣ 64 ΚΑΒΑΛΑ – ΣΕΒΑΣ 1.36.26
    42 ΜΠΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 60 ΚΑΒΑΛΑ – ΣΕΒΑΣ 1.36.27
    43 ΚΟΥΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 76 ΔΡΟΜΕΑΣ CLUB 1.36.41
    44 ΤΖΑΜΠΑΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 50 ΑΜΟΥΔΙΑ ΣΕΡΡΩΝ 1.36.51
    45 ΣΑΡΗΠΑΠΑΖΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 61 ΣΕΒΑΣ ΔΡΑΜΑΣ 1.36.57
    46 ΚΟΥΤΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 70 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.37.00
    47 ΠΡΑΣΑΚΗ ΜΑΤΙΝΑ 71 ΚΑΒΑΛΑ – ΣΕΒΑΣ 1.37.09
    48 ΑΡΣΕΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 67 ΚΑΒΑΛΑ – ΣΕΒΑΣ 1.37.09
    49 ΜΠΟΜΠΟΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 53 ΣΕΒΑΣ ΣΕΡΡΩΝ 1.37.80
    50 ΧΟΤΖΑ ΜΠΟΥΓΙΑΡ 66 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.38.13
    51 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 62 ΣΕΒΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1.38.31
    52 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 69 ΠΑΟΚ 1.38.50
    53 ΚΟΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 69 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.39.09
    54 ΜΗΤΣΙΚΟΓΛΟΥ ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΣ 53 ΟΛΚΑ ΤΗΜ 1.40.17
    55 ΚΟΛΥΜΠΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 63 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.41.41
    56 ΚΟΤΑΣΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 47 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.43.05
    57 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΣ 47 ΣΥΛ. ΔΡΟΜ. ΥΓΕΙΑΣ ΚΟΖ. 1.43.45
    58 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ 64 ΣΕΒΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1.43.59
    59 ΜΠΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 72 ΠΛΑΤΑΝΙΑ ΚΙΛΚΙΣ 1.45.20
    60 ΚΩΚΟΝΙΑΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ 48 ΣΕΒΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1.47.39
    61 ΚΟΥΣΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 57 ΣΥΛ. ΔΡΟΜ. ΥΓΕΙΑΣ ΚΟΖ. 1.47.59
    62 ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΗΛ 42 ΑΟ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 1.48.59
    63 ΚΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 38 ΟΜΑΔΑ ΕΨΙΛΟΝ 1.49.00
    64 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 67 ΣΕΒΑΣ ΔΡΑΜΑΣ 1.52.17
    65 ΛΩΛΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 58 ΝΙΓΡΙΤΑ 1.54.32
    66 ΣΑΝΔΡΟΥ ΦΑΝΗ 66 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ´93 1.55.21
    67 ΓΑΖΕΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 81 ΚΑΒΑΛΑ ΤΕΑΜ 1.59.36
    68 ΠΕΡΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 65 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2.00.59
    69 ΤΖΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 67 Ο.Μ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2.01.59
    70 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ 65 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ´93 2.04.04
    71 ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 53 ΣΥΛ. ΜΑΡ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 2.04.05
    72 ΝΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 66 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2.08.00
    73 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 64 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 2.08.00
    74 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 58 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ΄93 ΕΓΚΑΤΕΛ.

    Από την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Σερρών

  11. Avatar του ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΛΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΛΑΚΟΥΔΗΣ είπε:

    O ΑΝΤΩΝΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΟΥ Α.Ο.ΟΞΥΘΕΜΙΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΤΑ ΠΗΓΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ 20km ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΣΚΟΤΟΥΣΑΣ ΤΟΥ Ν.ΣΕΡΡΩΝ ΠΑΙΡΝΟΝΤΑΣ ΤΗΝ 8η ΘΕΣΗ..ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΗ..
    6 Σεπ 2009 9ος Αγώνας Δρόμου Σκοτούσας 20χλμ

    ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ ΓΥΡΟΥ ΣΚΟΤΟΥΣΑΣ 20.000μ.
    (ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2009)
    ΣΚΟΤΟΥΣΑ ΣΕΡΡΩΝ

    ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

    1 ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 84 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 1.05.42
    2 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 76 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 1.07.00
    3 ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΧΑΡΗΣ 80 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.08.26
    4 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 92 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 1.09.00
    5 ΥΦΑΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 69 ΠΑΟΚ 1.12.46
    6 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 77 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 1.12.50
    7 ΣΙΚΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 65 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ´93 1.12.58
    8 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 80 ΑΟ ΟΞΥΘΕΜΗΣ 1.16.32
    9 ΦΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 68 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 1.16.46
    10 ΤΖΕΦΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 74 ΣΕΒΑΣ ΔΡΑΜΑΣ 1.17.07
    11 ΤΑΣΤΣΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 68 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 1.17.59
    12 ΛΩΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 91 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.18.52
    13 ΔΙΤΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 61 ΠΑΟΚ 1.20.09
    14 ΤΣΕΒΔΑΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 73 ΣΕΒΑΣ ΔΡΑΜΑΣ 1.20.21
    15 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 69 VFB STUTTGART 1.20.24
    16 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 68 ΣΕΒΑΣ ΔΡΑΜΑΣ 1.20.37
    17 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 78 ΚΑΒΑΛΑ ΤΕΑΜ 1.20.38
    18 ΚΡΑΪΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 79 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ´93 1.21.00
    19 ΦΙΛΗΜΕΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 58 ΣΥΛ. ΔΡΟΜ. ΥΓΕΙΑΣ ΚΟΖ. 1.21.00
    20 ΚΑΡΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 57 ΔΡΑΜΑ – ΣΕΒΑΣ 1.23.44
    21 ΜΑΝΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΣ 68 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 1.24.06
    22 ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 69 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.25.45
    23 ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ 60 ΣΕΡΡΕΣ – ΣΕΒΑΣ 1.25.56
    24 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 57 ΔΡΑΜΑ – ΣΕΒΑΣ 1.27.22
    25 ΤΕΝΤΖΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ 59 ΝΕΑΠΟΛΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1.29.29
    26 ΞΙΦΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 63 ΣΕΡΡΕΣ – ΣΕΒΑΣ 1.29.42
    27 ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 74 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.29.54
    28 ΜΠΟΥΜΠΑΡΗΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ 79 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ´93 1.30.14
    29 ΓΡΕΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 66 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.30.19
    30 ΔΡΟΓΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 69 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.30.22
    31 ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 68 ΣΕΒΑΣ ΣΕΡΡΩΝ 1.30.31
    32 ΜΠΟΥΡΔΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 61 ΚΑΒΑΛΑ – ΣΕΒΑΣ 1.31.28
    33 ΣΦΥΡΙΚΛΑΣ ΝΙΚΟΣ 74 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.32.33
    34 ΣΦΙΛΤΣΕΡΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ 55 ΔΡΑΜΑ – ΣΕΒΑΣ 1.32.42
    35 ΓΚΟΥΤΣΑΚΗΣ ΝΑΟΥΜ 66 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.33.26
    36 ΜΑΡΤΙΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 68 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.33.50
    37 ΠΑΤΟΥΡΑ ΕΥΡΟΣΥΝΗ 81 ΣΥΛ. ΔΡΟΜ. ΥΓΕΙΑΣ ΚΟΖ. 1.33.54
    38 ΚΑΛΔΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 74 ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΟΖ. 1.34.00
    39 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 67 Ο.Μ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1.34.46
    40 ΧΟΥΜΚΟΣΛΗΣ ΑΒΡΑΑΜ 55 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.34.48
    41 ΓΟΡΓΙΑΣ ΝΙΚΟΣ 64 ΚΑΒΑΛΑ – ΣΕΒΑΣ 1.36.26
    42 ΜΠΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 60 ΚΑΒΑΛΑ – ΣΕΒΑΣ 1.36.27
    43 ΚΟΥΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 76 ΔΡΟΜΕΑΣ CLUB 1.36.41
    44 ΤΖΑΜΠΑΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 50 ΑΜΟΥΔΙΑ ΣΕΡΡΩΝ 1.36.51
    45 ΣΑΡΗΠΑΠΑΖΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 61 ΣΕΒΑΣ ΔΡΑΜΑΣ 1.36.57
    46 ΚΟΥΤΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 70 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.37.00
    47 ΠΡΑΣΑΚΗ ΜΑΤΙΝΑ 71 ΚΑΒΑΛΑ – ΣΕΒΑΣ 1.37.09
    48 ΑΡΣΕΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 67 ΚΑΒΑΛΑ – ΣΕΒΑΣ 1.37.09
    49 ΜΠΟΜΠΟΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 53 ΣΕΒΑΣ ΣΕΡΡΩΝ 1.37.80
    50 ΧΟΤΖΑ ΜΠΟΥΓΙΑΡ 66 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.38.13
    51 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 62 ΣΕΒΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1.38.31
    52 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 69 ΠΑΟΚ 1.38.50
    53 ΚΟΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 69 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.39.09
    54 ΜΗΤΣΙΚΟΓΛΟΥ ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΣ 53 ΟΛΚΑ ΤΗΜ 1.40.17
    55 ΚΟΛΥΜΠΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 63 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.41.41
    56 ΚΟΤΑΣΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 47 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.43.05
    57 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΣ 47 ΣΥΛ. ΔΡΟΜ. ΥΓΕΙΑΣ ΚΟΖ. 1.43.45
    58 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ 64 ΣΕΒΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1.43.59
    59 ΜΠΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 72 ΠΛΑΤΑΝΙΑ ΚΙΛΚΙΣ 1.45.20
    60 ΚΩΚΟΝΙΑΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ 48 ΣΕΒΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1.47.39
    61 ΚΟΥΣΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 57 ΣΥΛ. ΔΡΟΜ. ΥΓΕΙΑΣ ΚΟΖ. 1.47.59
    62 ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΗΛ 42 ΑΟ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 1.48.59
    63 ΚΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 38 ΟΜΑΔΑ ΕΨΙΛΟΝ 1.49.00
    64 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 67 ΣΕΒΑΣ ΔΡΑΜΑΣ 1.52.17
    65 ΛΩΛΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 58 ΝΙΓΡΙΤΑ 1.54.32
    66 ΣΑΝΔΡΟΥ ΦΑΝΗ 66 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ´93 1.55.21
    67 ΓΑΖΕΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 81 ΚΑΒΑΛΑ ΤΕΑΜ 1.59.36
    68 ΠΕΡΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 65 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2.00.59
    69 ΤΖΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 67 Ο.Μ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2.01.59
    70 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ 65 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ´93 2.04.04
    71 ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 53 ΣΥΛ. ΜΑΡ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 2.04.05
    72 ΝΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 66 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2.08.00
    73 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 64 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 2.08.00
    74 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 58 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ΄93 ΕΓΚΑΤΕΛ.

    Από την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Σερρών

  12. Avatar του ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΛΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΛΑΚΟΥΔΗΣ είπε:

    #1
    Χ.Β.
    Member

    Εγγραφή: 07-07-2008
    Μηνύματα: 126
    Παμμακεδονικοί Αγώνες

    ——————————————————————————–

    ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

    Β ΠΑΜΜΑΚΕΔΟΝΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ

    ΣΕΡΡΕΣ 19-9-2009

    Με μεγάλη συμμετοχή, πολλή βροχή στο μεγαλύτερο μέρος και πολύ καλές επιδόσεις σε αρκετά αγωνίσματα διεξήχθησαν στις Σέρρες οι 2οι Παμμακεδονικοί αγώνες στίβου στη μνήμη Αστέριου Λουκά

    Οι νικητές σε κάθε αγώνισμα ήταν:

    110 Π ΠΑΓΟΥΡΑΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 14.50
    ΥΨΟΣ Π ΜΠΑΛΑΤΖΗΣ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 1.80
    ΤΡΙΠΛΟΥΝ Π ΜΑΚΡΗΣ ΓΑΣ ΕΝΙΠΕΥΣ 14.38
    ΚΟΝΤΩ Π ΓΡΑΤΖΑΚΗΣ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ 4.15
    200 Π ΜΠΟΦΤΗΣ Γ.Ε ΝΑΟΥΣΑΣ 23.19
    150 ΠΠΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ 17.54
    ΔΙΣΚΟΣ ΠΠΑ ΤΣΕΤΑΣ Α.Ο. ΔΡΑΜΑΣ 45.38
    ΑΚΟΝΤΙΟ Π ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ 50.90
    ΔΙΣΚΟΣ Π ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΣΚΑΔ 50.50
    ΣΦΑΙΡΑ ΠΠΑ ΚΡΙΤΣΚΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΣΕΡΡΩΝ 15.70
    ΜΠΑΛΑΚΙ ΠΠΑ ΚΑΠΤΕΛΗΣ ΠΑΟ ΚΑΛΑΜΠ 57.70
    600 ΠΠΑ ΝΤΕΜΑ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ 1.29.54
    1000 ΠΠΒ ΑΗΔΟΝΗΣ ΑΟ ΟΞΥΘΕΜΗΣ 3.Ο6.46
    1500 Π ΤΣΩΜΟΣ Α.Σ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 5.19.68
    ΜΗΚΟΣ ΠΠΒ ΦΟΥΚΑΣ Α.Ο. ΟΞΥΘΕΜΗΣ 6.01
    ΥΨΟΣ Κ ΠΑΤΑΚΑ ΚΑΤ ΓΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 1.55
    ΜΠΑΛΑΚΙ ΠΚΑ ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ 48.56
    600 ΠΚΑ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΚΑΔ 1.43.46
    200 Κ ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 26.75
    ΚΟΝΤΩ Κ ΚΑΛΕΝΔΕΡΗ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ 2.40
    1000 ΠΚΒ ΚΑΝΑΚΑΡΗ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ 3.29.39
    ΜΗΚΟΣ Κ ΜΑΚΡΗ ΓΑΣ ΕΝΙΠΕΥΣ 5.41
    ΣΦΑΙΡΑ Κ ΛΙΓΑ ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ 13.16
    ΜΗΚΟΣ ΠΚΒ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 4.83
    ΣΦΑΙΡΑ ΠΚΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΣΙΘΩΝ 11.84
    150 ΠΚΑ ΛΟΥΚΙΔΟΥ ΣΚΑΔ 21.07
    100 ΕΜΠ Κ ΠΕΣΙΡΙΔΟΥ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 14.71
    ΣΦΥΡΑ ΠΚ ΜΕΛΕΚΙΟΥ ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 37.95

    ——————————————————————————–
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη StivoZ.gr : 28-09-09 στις 10:08

  13. Avatar του ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΛΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΛΑΚΟΥΔΗΣ είπε:

    22ος Αλεξάνδρειος Δρόμος 11/10/2009
    Αγωνιστικός Δρόμος 20 χιλ.
    Δήμος Θεσ/νίκης

    ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΘΛΗΤΩΝ ΠΟΥ ΤΕΡΜΑΤΙΣΑΝ
    ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤ/ΞΗ ΝΟΥΜΕΡΟ ΑΘΛΗΤΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ

    1 462 ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1.02.23
    2 480 ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 1.02.44
    3 473 ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.02.51
    4 461 ΜΠΕΝΣΕΛΑ ΜΟΧΑΜΕΝΤ ΑΟ ΚΥΔΩΝ 1.03.43
    5 428 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Ο.Κ.Α. ΚΑΒΑΛΑΣ 1.05.10
    6 468 ΣΚΟΥΦΙΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1.05.38
    7 119 ΧΑΜΟΔΡΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 1.05.48
    8 466 ΓΡΙΒΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1.05.53
    9 464 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 1.07.55
    10 463 ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 1.07.56
    11 497 ΜΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ dromeasclub 1.09.10
    12 359 ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 1.09.43
    13 408 ΚΟΤΣΟΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ.Σ.ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1.10.08
    14 384 ΜΕΛΑΧΡΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ.Σ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.10.50
    15 492 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Ο ΟΞΥΘΕΜΙΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 1.11.58
    16 476 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΟΚ 1.12.02
    17 472 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ dromeas club 1.12.10
    18 525 ΑΜΠΑΤΖΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΕΡΓΙΝΑ 1.12.31
    19 67 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 1.12.35
    20 406 ΤΖΕΦΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 1.12.37
    21 515 ΓΑΖΕΑ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ Α.Γ.Ε. ΖΑΚΥΝΘΟΥ 1.12.41
    22 486 ΣΑΣΑΚΑΡΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1.12.44
    23 306 ΝΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 1.13.20
    24 331 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 1.14.25
    25 220 MICHALL KEENAM ΚΥΠΡΟΣ 1.14.31
    26 465 ΣΚΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1.14.44
    27 346 ΡΑΠΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Σ. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΟΜΠΩΤΙΟΥ 1.14.46
    28 344 ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΜ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1.15.59
    29 439 ΚΡΕΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΣ ΣΙΘΩΝ 1.16.05
    30 394 ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Γ.Α.Σ. ΜΕΛΙΚΗ 1.16.10
    31 529 ΔΙΑΚΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΪΝΤΙ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ 1.16.20
    32 284 ΤΑΣΤΣΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 1.17.33
    33 496 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.17.15
    34 477 ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 1.17.50
    35 471 ΠΑΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΒΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1.18.22
    36 491 ΓΙΑΚΑΜΟΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.18.29
    37 2 ΙΟΡΔΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΦΙΛΙΡΡΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 1.18.30
    38 474 ΣΠΥΡΟΛΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 94 1.18.31
    39 520 ΔΟΝΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1.18.47
    40 292 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.19.16
    41 30 ΚΟΚΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ Γ.Ε. 11.949
    42 269 ΨΑΡΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΥΠΡΟΣ 1.20.41
    43 286 ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1.20.46
    44 20 ΜΑΝΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ο.Φ.Κ.Α. ΣΕΡΡΩΝ 1.20.49
    45 14 ΚΑΣΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ Γ.Α.Σ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1.21.02
    46 531 ΠΟΥΛΟΥΠΑΤΗ ΜΑΡΙΑ Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΟΣ 1.21.48
    47 558 NICOLA SCOTT ΚΥΠΡΟΣ 1.21.53
    48 101 ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Σ. ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ 1.22.20
    49 528 ΡΗΓΑ ΣΟΦΙΑ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ 1.22.33
    50 454 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΚΟΥΚΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 1.22.52
    51 340 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΟΜ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1.23.04
    52 506 ΔΟΜΒΡΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ RUNNER MAGAZINE 1.23.06
    53 381 ΧΕΙΜΩΝΙΔΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.23.07
    54 451 ΦΙΛΗΜΕΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1.23.13
    55 383 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1.24.00
    56 516 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΝΙΚΗ ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ Γ.Ε. 1.24.10
    57 484 ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 1.24.20
    58 295 ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΠ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1.24.22
    59 246 ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΚΥΠΡΟΣ 1.24.56
    60 389 ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.24.59
    61 16 ΜΑΣΤΡΟΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.25.02
    62 342 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΝΟΘ 1.25.12
    63 85 ΧΕΙΜΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΥΠΡΟΣ 1.25.15
    64 106 ΠΑΚΑΤΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΣ 1.25.20
    65 1 ΓΡΕΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.25.23
    66 330 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ο.Μ.Γ. 1.25.36
    67 332 ΓΕΡΟΜΙΧΑΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΕΒΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1.25.38
    68 38 ΝΤΟΥΝΤΟΥΚΜΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ROAD RUNNERS 1.25.49
    69 348 ΓΚΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΕΒΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1.26.11
    70 453 ΖΕΡΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.26.13
    71 412 ΡΑΣΚΟΠΟΥΛΟΣΛΑΜΠΡΙΝΟΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1.26.33
    72 93 ΦΟΥΡΤΟΥΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1.26.34
    73 92 ΤΣΟΥΛΦΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 1.27.00
    74 302 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.27.13
    75 31 ΜΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Α.Π.Σ. ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1.27.29
    76 366 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.27.40
    77 420 ΤΕΝΕΚΕΤΖΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΣΕΡΡΕΣ 1.27.44
    78 456 ΤΕΝΤΖΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1.27.47
    79 160 ΑΝΑΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.27.58
    80 32 ΜΠΑΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.28.00
    81 321 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1.28.04
    82 488 ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.28.35
    83 155 ΓΚΟΡΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.28.48
    84 299 ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΝΟΘ 1.29.15
    85 376 ΔΑΥΚΑΣ ΖΗΣΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.29.25
    86 281 ΛΟΥΚΑΣ ΓΕΡΙΜΟΣ ΚΥΠΡΟΣ 1.29.54
    87 423 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.30.02
    88 351 ΖΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1.30.03
    89 458 ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΕΒΑ ΣΕΡΡΩΝ 1.30.15
    90 429 ΚΑΜΑΛΑΚΙΔΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.30.16
    91 430 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1.30.34
    92 308 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.31.00
    93 388 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΟΚ 1.31.10
    94 279 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.31.30
    95 349 ΓΙΟΥΤΣΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.31.32
    96 405 ΚΑΛΔΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.31.33
    97 560 ΠΑΤΟΥΡΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.31.34
    98 436 ΣΙΔΕΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.31.35
    99 62 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΥΝΔ.ΚΡΙΤΩΝ ΣΤΙΒΟΥ 1.31.45
    100 107 ΓΚΟΥΤΖΑΚΗΣ ΝΑΟΥΜ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.31.48
    101 347 ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1.32.06
    102 61 ΒΕΝΕΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.32.10
    103 499 ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.32.11
    104 322 ΝΤΕΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.32.12
    105 47 ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.32.19
    106 311 ΚΑΡΑΠΕΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.32.31
    107 301 ΠΕΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ο.Μ.Γ. 1.33.44
    108 304 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.33.59
    109 385 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΟΣ-ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 1.34.20
    110 221 ΚΟΥΛΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.34.46
    111 341 ΚΟΥΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΚΛΑΜΠ 1.35.02
    112 450 ΧΟΥΜΚΟΣΛΗΣ ΑΒΡΑΑΜ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.35.03
    113 9 ΒΑΣΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.35.23
    114 49 ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΣΕΒΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1.35.25
    115 17 ΜΑΡΤΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.35.30
    116 91 ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.35.31
    117 33 ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1.35.39
    118 44 ΜΠΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 1.35.41
    119 22 ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ NONIDRINK.GR 1.35.47
    120 6 ΑΓΓΟΥΡΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.35.58
    121 418 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.36.12
    122 386 ΔΑΜΑΧΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.36.38
    123 319 ΣΕΡΜΠΕΖΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.36.42
    124 482 ΠΑΣΣΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1.37.10
    125 309 ΡΟΥΣΣΗΣ ΣΤΑΘΗΣ Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ 1.37.22
    126 140 ΜΕΛΙΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.37.27
    127 455 ΓΚΟΥΤΖΟΥΡΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.37.45
    128 149 ΑΛΑΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ BODY BALANCE 1.37.59
    129 36 ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.38.05
    130 354 ΠΑΜΠΟΥΚΙΔΗΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.38.22
    131 45 ΔΑΔΑΜΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΣΕΒΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1.38.31
    132 138 FIEVET THIERRY ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.38.46
    133 431 ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1.38.48
    134 360 ΠΡΟΣΠΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ROAD RUNNERS 1.38.58
    135 357 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 1.38.59
    136 544 ΠΡΕΒΟΛΑΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΡΑΤΑΙΟΣ 1.39.00
    137 377 ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΜ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1.39.15
    138 300 ΣΤΑΡΕΒΕΛΤ ΝΙΚΟΣ ΝΟΘ 1.39.33
    139 150 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.39.37
    140 142 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΕΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1.39.41
    141 398 ΜΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ο.Μ.Γ. 1.39.45
    142 432 ΡΑΜΝΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ Α. Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 1.39.47
    143 98 ΓΙΑΝΤΣΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.39.50
    144 382 ΚΟΥΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.39.58
    145 250 ΒΛΑΧΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΚΥΠΡΟΣ 1.40.04
    146 55 ΧΑΛΚΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.40.05
    147 313 ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Σ.Δ.Υ. ΒΟΛΟΥ 1.40.07
    148 404 ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 1.40.10
    149 280 ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ PKG WELLNESS TEAM 1.40.11
    150 51 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΕΒΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 1.40.18
    151 460 ΜΠΟΥΤΟΥΡΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΛΕΟΝΤΕΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1.40.19
    152 399 ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.40.26
    153 27 ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.40.35
    154 28 ΚΟΜΠΑΤΣΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.40.45
    155 50 ΝΙΜΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1.41.06
    156 287 ΕΣΙΠΕΚΟΓΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.41.20
    157 374 VIDAL JAIME ARMY 1.41.24
    158 276 ΠΑΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΥΠΡΟΣ 1.41.32
    159 424 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.41.34
    160 337 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.41.40
    161 498 ΠΑΤΣΙΑΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ PKG WELLNESS TEAM 1.41.51
    162 314 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.42.30
    163 452 ΜΑΝΕΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.42.42
    164 416 ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Ο.Μ.Γ. 1.43.16
    165 12 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 1.43.17
    166 350 ΣΒΑΜΓΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.43.22
    167 285 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 1.43.56
    168 315 ΠΑΠΑΛΙΩΖΗΣ ΝΕΣΤΩΡ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.43.59
    169 113 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.44.24
    170 118 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ 1.44.25
    171 369 ΠΑΤΟΥΛΙΩΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1.44.26
    172 40 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.44.30
    173 521 ΟΥΡΓΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1.44.35
    174 18 ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.44.44
    175 489 ΤΣΕΝΤΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΟΜ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1.44.58
    176 80 ΧΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.45.03
    177 156 ΖΙΩΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.45.19
    178 29 ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1.45.21
    179 505 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1.45.22
    180 392 ΠΡΕΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1.45.48
    181 42 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.46.13
    182 148 ΔΗΜΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.46.29
    183 479 ΚΟΝΤΣΙΑΝ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΜΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1.46.31
    184 327 ΔΑΛΕΝΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1.46.38
    185 71 ΚΑΚΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.46.39
    186 73 ΤΣΑΜΠΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΑΧ.ΤΑΜΙΕΥΤΗΡΙΟ 1.46.44
    187 139 SIERRA SALAS-PEDRO ANGEL ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.46.58
    188 511 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ 1.47.06
    189 97 ΚΟΛΥΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.47.10
    190 487 ΛΙΑΜΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ROAD RUNNERS 1.47.35
    191 291 ΚΟΥΤΡΟΥΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.47.42
    192 333 ΡΕΤΖΕΠΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.47.53
    193 493 ΖΗΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΕΒΑΣ Ν. ΘΦ/ΔΑΣ 1.47.55
    194 393 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ο.Σ. ΚΙΛΚΙΣ 1.47.56
    195 371 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 1.48.18
    196 334 ΣΑΓΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ SEA WORLD 1.48.32
    197 162 ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 94 1.48.48
    198 427 ΠΑΝΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.49.08
    199 411 ΤΣΑΡΤΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΕΡΟΙΑ ΜΤΒ ΤΕΑΜ 1.49.38
    200 90 ΓΙΑΝΝΑΚΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΠΡΟΣ 1.49.40
    201 69 ΤΣΙΟΥΡΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛ. ΣΥΛ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 1.49.41
    202 419 ΑΛΕΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.49.43
    203 448 ΚΕΣΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.50.02
    204 159 ΤΡΑΙΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.50.08
    205 373 ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.50.15
    206 396 ΤΣΑΛΚΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.50.36
    207 326 ΤΣΙΟΤΣΙΑΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.50.40
    208 415 ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1.50.40
    209 153 ΠΑΠΝΔΡΕΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.51.18
    210 538 ΚΟΛΑΞΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΒΕΡΓΙΝΑ 1.51.20
    211 48 ΜΑΤΑΛΟΝ ΣΟΛΩΝΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.51.21
    212 74 ΣΙΩΚΟΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1.51.26
    213 490 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.51.30
    214 60 ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.51.35
    215 442 ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΗΛ Α. Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 1.51.44
    216 459 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.52.18
    217 104 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.52.45
    218 358 ΤΑΡΑΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.52.46
    219 41 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1.52.49
    220 10 ΒΟΥΖΑΞΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.52.51
    221 536 ΡΑΜΠΟΥΣΗ ΓΚΟΡΝΤΑΝΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1.52.53
    222 435 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΕΞΑΤΗΤΟΣ 1.53.00
    223 154 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.53.06
    224 143 ΖΙΟΥΡΜΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.53.07
    225 248 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.53.12
    226 289 ΜΥΛΩΝΙΔΗΣ ΤΙΜΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.53.36
    227 120 ΘΕΟΦΙΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.53.54
    228 391 ΤΣΑΒΛΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Χ.Α.Ν.Θ. 1.53.57
    229 494 ΒΛΑΧΟΚΩΣΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.54.07
    230 278 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.54.09
    231 441 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΘΩΜΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.54.17
    232 329 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΒΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1.54.47
    233 367 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΟΣ ΟΙΚΟΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 1.54.59
    234 540 ΜΑΛΛΙΑΤΣΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1.55.31
    235 75 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 1.55.32
    236 7 ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.55.40
    237 68 ΣΙΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.55.50
    238 164 ΠΛΑΚΙΔΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ATHLETICS MONTHLY 1.55.58
    239 247 ΚΑΛΛΕΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.56.47
    240 446 ΣΤΕΦΑΝΑΚΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΕΒΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1.56.40
    241 324 ΣΙΟΥΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.56.51
    242 307 ΔΕΔΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.56.53
    243 46 ΠΕΡΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.57.07
    244 387 ΚΩΣΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.57.12
    245 413 ΚΙΛΙΝΤΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.58.05
    246 147 ΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.58.26
    247 443 ΜΠΙΛΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.58.27
    248 161 ΣΙΝΔΙΟΣ ΝΕΑΡΧΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 1.58.35
    249 21 ΛΕΒΕΝΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.58.38
    250 541 ΣΑΜΟΛΑΔΑ ΒΑΡΒΑΡΑ SEA WORLD 1.59.36
    251 449 ΛΑΣΚΑΡΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.58.41
    252 533 ΔΕΛΙΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1.58.45
    253 345 ΠΑΜΠΑΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΥΠΡΟΣ 1.59.15
    254 102 ΠΑΤΣΙΑΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.59.33
    255 57 ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.59.36
    256 510 ΓΚΟΤΖΑΜΑΝΗ ΣΟΦΙΑ Ο.Μ.Γ. 2.00.30
    257 519 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2.00.31
    258 288 ΚΑΛΤΣΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2.00.59
    259 310 ΠΟΛΥΖΩΪΔΗΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2.01.02
    260 483 ΝΕΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΜ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2.01.18
    261 397 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 2.01.31
    262 335 ΣΑΓΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΩΝ 2.01.43
    263 469 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2.01.51
    264 34 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2.02.00
    265 526 ΠΙΤΣΙΛΙΔΟΥ ΡΕΝΑ ΣΕΒΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2.02.30
    266 283 ΜΑΚΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2.02.47
    267 379 ΒΑΡΥΤΙΜΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2.02.49
    268 84 ΞΕΝΟΦΩΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2.02.53
    269 3 ΚΑΪΤΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2.03.12
    270 116 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α.Π.Θ. 2.03.44
    271 25 ΚΩΤΑΝΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2.04.02
    272 151 ΣΤΡΑΥΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2.04.09
    273 145 ΤΖΙΑΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2.04.24
    274 356 ΚΑΡΟΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ EYROTAXI 2.04.26
    275 447 ΤΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2.04.49
    276 433 ΣΙΠΗΤΑΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2.05.19
    277 434 ΚΟΝΤΟΛΕΤΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2.05.20
    278 372 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2.05.46
    279 422 ΚΟΥΛΑΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
    280 249 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2.07.47
    281 478 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2.09.57
    282 8 ΒΑΠΟΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2.09.59



Σχολιάστε