Αρχεία για 24 Αυγούστου 2015

Λειτουργικά κενά στο ΠΥΣΠΕ Κέρκυρας για τις αποσπάσεις από ΠΥΣΠΕ σε ΠΥΣΠΕ »

Όπως με ενημέρωσε ο αναπληρωματικός αιρετός του ΠΥΣΠΕ Κέρκυρας Δημήτρης Γαστεράτος, ο οποίος συμμετείχε στη σημερινή συνεδρίαση, τα λειτουργικά κενά εκπαιδευτικών για τις αποσπάσεις από ΠΥΣΠΕ σε ΠΥΣΠΕ είναι:

Παληγιάννης Β. & Μπράτης Δ.: Μεταθέσεις εκπαιδευτικών ειδικοτήτων Π.Ε. (Π.Ε. 06, Π.Ε. 11 και Π.Ε. 16) από ΠΥΣΠΕ σε ΠΥΣΠΕ για το σχολικό έτος 2015-2016 »

Συναδέλφισσες, συνάδελφοι Σας κοινοποιούμε τους πίνακες των μεταθέσεων εκπαιδευτικών Π.Ε. των κλάδων Π.Ε. 06, Π.Ε. 11 και Π.Ε. 16 για το σχολικό έτος 2015-2016 όπως εγκρίθηκαν σήμερα από το ΚΥΣΠΕ.

Μπράτης Δ. – Παληγιάννης Β. :Τελικός αξιολογικός πίνακας μοριοδότησης υποψηφίων Συντονιστών Εκπαίδευσης εξωτερικού »

Συναδέλφισσες, συνάδελφοι Σας κοινοποιούμε τον τελικό αξιολογικό πίνακα μοριοδότησης των υποψηφίων για την πλήρωση έντεκα (11) θέσεων Συντονιστών Εκπαίδευσης   (σύμφωνα με την προκήρυξη με Αρ.Πρωτ. Φ.821/3445Σ/213169/Η2/31-12-2014 του ΥΠΑΙΘ) όπως αυτός στάλθηκε, από το αρμόδιο Ειδικό Συμβούλιο, εδώ και ένα μήνα περίπου, για υπογραφή στην πολιτική ηγεσία του Υπουργείου Παιδείας, Διά Βίου Μάθησης και Θρησκευμάτων, μετά […]