ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Την Πέμπτη 8 Δεκεμβρίου 2022 και ώρα 10-12 π.μ. παγματοποιήθηκε επίσκεψη της συγγραφέως Γιολάντας Τσορώνη Γεωργιάδη στο Σχολείο μας με συμμετοχή της Β΄ και Δ΄τάξης του Σχολείου μας στα πλαίσια των εργαστηρίων Δεξιοτήτων στη θεματική ενότητα “Φιλαναγνωσία”. Η επίσκεψη συνοδεύτηκε με μεγάλη επιτυχία και ανταπόκριση από τους μαθητές μας. Μεταφέρουμε τις ευχαριστίες μας στη συγγραφέα και θα χαρούμε σε μία νέα συνεργασία.