ΑΓΙΑΣΜΟΣ 2023

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες σας ενημερώνουμε ότι ο Αγιασμός θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 11 Σεπτεμβρίου 2023 στις 09:00 στον αύλειο χώρο του Γυμνασίου. Με το πέρας του Αγιασμού θα πραγματοποιηθεί σύντομη ενημέρωση από τους Νηπιαγωγούς στον αύλειο χώρο του Νηπιαγωγείου μας. Σας ευχόμαστε μια δημιουργική σχολική χρονιά και καλή συνεργασία!

Οι Εκπαιδευτικοί του Νηπιαγωγείου Απερίου

Έτησια Έκθεση Εσωτερικής Αξιολόγησης του Εκπαιδευτικού Έργου της Σχολικής Μονάδας (έτος αναφοράς: 2022-2023)

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ 5ης ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Την Τετάρτη 5 Οκτωβρίου 2022, το Νηπιαγωγείο μας θα παραμείνει κλειστό γιατί είναι αργία για να τιμηθεί η Επέτειος της έναρξης του Επαναστατικού Απελευθερωτικού Κινήματος της Καρπάθου.

ΑΓΙΑΣΜΟΣ

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες σας ενημερώνουμε ότι ο Αγιασμός θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 12 Σεπτεμβρίου 2022 στις 9.00 στον αύλειο χώρο του Δημοτικού σχολείου. Η χρήση μάσκας είναι προαιρετική. Με το πέρας του Αγιασμού θα πραγματοποιηθεί σύντομη ενημέρωση από τους Νηπιαγωγούς στον αύλειο χώρο του Νηπιαγωγείου μας. Σας ευχόμαστε μια δημιουργική σχολική χρονιά και καλή συνεργασία! Οι Εκπαιδευτικοί του Νηπιαγωγείου Απερίου

Καλωσήρθατε

Στον ιστότοπο αυτό θα βρείτε νέα, ανακοινώσεις και πληροφορίες για το σχολείο μας ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΠΕΡΙΟΥ ΚΑΡΠΑΘΟΥ.
Επισκεφτείτε τις διάφορες σελίδες μας για να μάθετε περισσότερα.

Εκεί μπορείτε να βρείτε διάφορες χρήσιμες πληροφορίες σχετικά με τους εκπαιδευτικούς που πλαισιώνουν το σχολείο μας, την προσβασιμότητα στο σχολείο μας, τον κανονισμό λειτουργίας, τα νέα του σχολείου μας και τα στοιχεία επικοινωνίας του.