ΕΝΑΡΞΗ ΔΙΕΥΡΥΜΕΝΟΥ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

Από Δευτέρα 19/9/22 θα λειτουργήσει το Ολοήμερο Προαιρετικό Πρόγραμμα του Νηπιαγωγείου μας, με εφαρμογή του διευρυμένου ωραρίου (αποχώρηση 5.30 μ.μ.)

για διευρυμένο

Δημοσιεύθηκε στη Ανακοινώσεις | Σχολιάστε

ΤΕΛΕΤΗ ΑΓΙΑΣΜΟΥ

Καλή σχολική και δημιουργική χρονιά σε όλους τους εκπαιδευτικούς, τους μαθητές και τους γονείς!
Τον Αγιασμό στο Νηπιαγωγείο μας τέλεσε ο ιερέας του Ι.Ν Γενέσιου Τιμίου Προδρόμου Λιμένος Καρλοβασίου. Στην τελετή παρευρέθηκε η Αντιδήμαρχος Παιδείας του Δήμου Δυτικής Σάμου κ. Αγγελική Γαλανού.
αγιασμου
Δημοσιεύθηκε στη Τα νέα μας | Σχολιάστε

ΑΓΙΑΣΜΟΣ

Ο Αγιασμός στο Νηπιαγωγείο μας θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 12/9/22 και ώρα 08.00 π.μ.

.jpg

Δημοσιεύθηκε στη Ανακοινώσεις | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΑΓΙΑΣΜΟΣ

1η ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΟΝΕΩΝ

Την Παρασκευή 9/9/22 και ώρα 09.00 π.μ. θα πραγματοποιηθεί ενημερωτική συνάντηση γονέων, για θέματα λειτουργίας του Νηπιαγωγείου και του Διευρυμένου Ολοήμερου Προγράμματος.

Δημοσιεύθηκε στη Ανακοινώσεις | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο 1η ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΟΝΕΩΝ

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΣΤΟ ΔΙΕΥΡΥΜΕΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ

Σας ενημερώνουμε ότι το Νηπιαγωγείο μας με βάση την Φ.7/ΦΜ/98404/Δ1 απόφαση του Υ.ΠΑΙ.Θ.(ΦΕΚ 4215/10-08-22), ορίστηκε ως σχολική μονάδα με Αναβαθμισμένο Πρόγραμμα Ολοήμερου για το φετινό σχολικό έτος 2022-23 (λειτουργία έως 5.30 μ.μ.). Παρακαλούμε οι γονείς που επιθυμείτε να παρακολουθήσει το παιδί σας το διευρυμένο πρόγραμμα ως τις 17:30, να επικοινωνήσετε με την Προϊσταμένη τις εργάσιμες ημέρες και ώρες, ώστε να υποβάλετε μέχρι Δευτέρα 12/09/2022 σχετική αίτηση.

Δημοσιεύθηκε στη Ανακοινώσεις | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΣΤΟ ΔΙΕΥΡΥΜΕΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ

Καλώς ήρθατε!

ήρθατε

Στο ιστολόγιό μας θα ενημερώνεστε  για θέματα που αφορούν στην οργάνωση και λειτουργία του νηπιαγωγείου μας. Επιπλέον, θα έχετε την ευκαιρία να γνωρίζετε τις δράσεις μας και  να θαυμάζετε τις εργασίες των μαθητών μας.

Περιηγηθείτε στο blog μας για να ανακαλύψετε τον κόσμο του 3ου Νηπιαγωγείου Νέου Καρλοβασίου!!

Καλή πλοήγηση!

Δημοσιεύθηκε στη Τα νέα μας | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Καλώς ήρθατε!