ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΣΤΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ2023-24

Οι εγγραφές στο νηπιαγωγείο θα γίνονται και φέτος ηλεκτρονικά από 1-20 Μαρτίου. Ακολουθήστε τις οδηγίες που αναφέρονται στην εγκύκλιο που επισυνάπτεται παρακάτω.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε με τη διεύθυνση του νηπιαγωγείου τηλεφωνικα ή ηλεκτρονικά.

ΕΞΕ – 15035 – 2023 – «Εγγραφές μαθητών τριών στα Νηπιαγωγεία για το σχολικό έτος 2023-24»-1

η αξιολόγηση μας από τα οικολογικά σχολεία

Σας επισυνάπτουμε την έκθεση αξιολόγησης απο τα οικολογικά σχολεία στα οποία συμμετείχαμε με τους μαθητές μας για το σχολικό έτος 2021-2022 με το πρόγραμμα “Τίποτα δεν πετώ…Ανακύκλωση κάνω εγώ!

Επιστολή Αξιολόγησης εργασιών_Οικολογικά Σχολεία2021-22

Το νηπιαγωγείο μας συμμετέχει στα οικολογικά σχολεία!

Τη σχολική χρονιά 2021-2022 το νηπιαγωγείο μας μαθαίνει να ανακυκλώνει συμμετέχοντας στην κοινότητα των οικολογικών σχολείων στα πλαίσια εθνικών προγραμμάτων με σύνθημά μας: Τίποτα δεν πετώ! Ανακύκλωση κάνω εγώ!

μπλογκ