Ξεκίνημα νέου σχολικού έτους 2023-2024

Καλωσορίζουμε στο Νηπιαγωγείο μας παλιούς και νέους μικρούς μαθητές και γονείς και τους ευχόμαστε καλή και δημιουργική σχολική χρονιά!

Όπως θα έχετε ήδη ενημερωθεί, ο αγιασμός θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 11 Σεπτεμβρίου 2023 και ώρα 08:30 π.μ στον αύλειο χώρο του σχολείου.

Σας περιμένουμε!

ΝΗΠ 23 24 LOGO

Καλή σχολική χρονιά 2022-2023

Ο Σύλλογος Διδασκόντων του 1/Θ Νηπιαγωγείου Προδρομίου, καλωσορίζει παλιούς και νέους μικρούς μαθητές και γονείς και τους εύχεται καλή και δημιουργική σχολική χρονιά!

Όπως ήδη γνωρίζετε, ο αγιασμός θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 12 Σεπτεμβρίου 2022 και ώρα 08:30 π.μ στον αύλειο χώρο του σχολείου.

Σας περιμένουμε λοιπόν.

Preschool 1080P, 2K, 4K, 5K HD wallpapers free download | Wallpaper Flare

Καλωσήρθατε

Στον ιστότοπο αυτό θα βρείτε νέα, ανακοινώσεις και πληροφορίες για το σχολείο μας ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ.
Επισκεφτείτε τις διάφορες σελίδες μας για να μάθετε περισσότερα.

Εκεί μπορείτε να βρείτε διάφορες χρήσιμες πληροφορίες σχετικά με τους εκπαιδευτικούς που πλαισιώνουν το σχολείο μας, την προσβασιμότητα στο σχολείο μας, τον κανονισμό λειτουργίας, τα νέα του σχολείου μας και τα στοιχεία επικοινωνίας του.