Αρχή της Νέας Χρονιάς 2013-14

Φωτογραφία για Δείτε τι έκανε ένας μαθητής για να μην πάρουν οι γονείς του τον έλεγχο

Αρχή της νέας σχολικής χρονιάς και μέχρι τις 11 Σεπτεμβρίου, το Νηπιαγωγείο θα είναι ανοικτό τις πρωινές ώρες για την εξυπηρέτηση του κοινού.

Ο Αγιασμός θα γίνει στις 11 Σεπτεμβρίου το πρωί, στην αυλή του Δημοτικού Σχολειου ΕΞοχής, σε ώρα που θα ανακοινωθεί μια από τις επόμενες μέρες.

Τα μαθήματα ξεκινούν στις 12 Σεπτεμβρίου κανονικά!

Υπενθυμίζουμε ότι το ωράριο του Νηπιαγωγείου είναι:

8:00 – 8:15 το πρωί η προσέλευση των παιδιών.

12:30 το μεσημέρι η αποχώρηση των παιδιών που παρακολουθούν το κλασικό πρόγραμμα

15:45 – 16:00 το απόγευμα η αποχώρηση των παιδιών που παρακολουθούν το ολοήμερο πρόγραμμα

Μετά τον Αγιασμό και σε ώρα που θα βολεύει τους Γονείς, θα ορίσουμε μια συνάντηση στο Νηπιαγωγείο, για να λυθούν οποιεσδήποτε απορίες των Γονιών σχετικά με την παραμονή των παιδιών τους στο Νηπιαγωγείο κατά τη φετινή χρονιά.

ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΥΣ ΚΑΙ ΓΟΝΕΙΣ.

2 σχόλια στο “Αρχή της Νέας Χρονιάς 2013-14