Συμμετοχή στο 7ο Μαθητικό Φεστιβάλ Ψηφιακής Δημιουργίας

Το 7ο Μαθητικό Φεστιβάλ Ψηφιακής Δημιουργίας (www.digifest.infoθα διεξαχθεί στην Πάτρα Τετάρτη 26, Πέμπτη 27, Παρασκευή 28 και Σάββατο 29 Απριλίου 2017

στο κτηριακό συγκρότημα του 3ου ΓΕΛ Πατρών – 3ου ΕΠΑΛ Πατρών .
π α ρ ά λ λ η λ α στο διάστημα από 26/04/2017 έως 29/04/2017 σε,
Ηράκλειο, Άγιο Νικόλαο, Αγρίνιο, Ιωάννινα, Καβάλα, Καλαμάτα, Κέρκυρα, Κομοτηνή, Λάρισα, Μυτιλήνη, Πάτρα, Πύργο Ηλείας, Σύρο, Τρίκαλα, Φλώρινα και Χανιά
και σε όσες ακόμα πόλεις δηλώσουν συμμετοχή μέσω των Σχολικών τους Συμβούλων Πληροφορικής ενώ την Παρασκευή 28 Απριλίου θα υπάρξει διασύνδεση όλων των πόλεων μεταξύ τους μέσω τηλεδιάσκεψης.
Το Νηπιαγωγείο συμμετέχει με την ψηφιακή ιστορία, Erasmus+ OUR COLOURFUL WORLD  ,H Ψηφιακή Ιστορία της Σοφίας στην Ελλάδα.

RSS Σχόλιων

Συμμετοχή στο 7ο Μαθητικό Φεστιβάλ Ψηφιακής Δημιουργίας

στο κτηριακό συγκρότημα του 3ου ΓΕΛ Πατρών – 3ου ΕΠΑΛ Πατρών .
π α ρ ά λ λ η λ α στο διάστημα από 26/04/2017 έως 29/04/2017 σε,

RSS Σχόλιων