ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ

ΩΡΑ ΓΙΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ!!

Σεπ 202116

Το Νηπιαγωγείο Άνω Σταυρού αποτελεί το μοναδικό σχολείο σε αυτό το ορεινό χωριό του Δήμου Βόλβης. Αποτελεί ένα όμορφο και ζεστό περιβάλλον κατάλληλο για τα παιδιά της προσχολικής ηλικίας. Προτεραιότητα μας η ευτυχία και τα χαμόγελα των παιδιών.

cropped 387334807 1098289498205581 5926527271994577710 n

ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΠΙΝΕΛΑ,ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ,ΖΩΓΡΑΦΙΣΕ ΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ ΚΑΙ ΜΠΕΣ ΜΕΣΑ…..

Στον ιστότοπο αυτό θα βρείτε νέα, ανακοινώσεις και πληροφορίες για το σχολείο μας.
Επισκεφτείτε τις διάφορες σελίδες μας για να μάθετε περισσότερα. Εκεί μπορείτε να βρείτε διάφορες χρήσιμες πληροφορίες σχετικά με τους εκπαιδευτικούς που πλαισιώνουν το σχολείο μας, την προσβασιμότητα στο σχολείο μας, τον κανονισμό λειτουργίας, τα νέα του σχολείου μας και τα στοιχεία επικοινωνίας του.

από κάτω από: Γενικά| με ετικέτα  |  | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Το σχολείο μας

Τα σχόλια είναι κλειστά.