Ε.Ε.Ε.ΕΚ. Νάουσας

Εργαστήρι Ειδικής Επαγγελματικής Εκπαίδευσης και Κατάρτισης Νάουσας – Επίσημη ιστοσελίδα

Εργαστήρι Ειδικής Επαγγελματικής Εκπαίδευσης και Κατάρτισης – Επίσημο blog του σχολείου

Η ιστορία του Ε.Ε.Ε.ΕΚ Νάουσας

Η συμμετοχή του Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. Νάουσας στον 8ο Διεθνή Μαθητικό Διαγωνισμό “Το σχολείο αφηγείται” του ΕΚΕΔΙΣΥ.

ΦΕΚ: Καθορισμός διδακτέας-εξεταστέας ύλης των Πανελλαδικώς εξεταζόμενων μαθημάτων της Γ’ τάξης των Ημερήσιων και Εσπερινών ΕΠΑ.Λ. και των Π.ΕΠΑ.Λ. για το σχολικό έτος 2023-2024.

Τεχνολογία Υλικών Γ΄ΕΠΑΛ

ΑΡΧΕΙΑ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΥΛΙΚΩΝ – ΣΥΝΤ. ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝ. – pdf για web

ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΕΣ ΒΙΒΛΙΟΥ