Εγγραφές παιδιών Α΄ Δημοτικού

Σας ενημερώνουμε πως οι εγγραφές μαθητών στην Α’ τάξη θα πραγματοποιούνται από 2-31 Μαΐου και ώρες 12.30-14.00 στα γραφεία του σχολείου μας..Καλούνται οι ενδιαφερόμενοι να έχουν μαζί τους το βιβλιάριο υγείας του παιδιού καθώς και την ληξιαρχική πράξη γέννησής του…

Καλοκαιρινή γιορτή

Καλούμε τους γονείς των μαθητών να παρακολουθήσουν τη γιορτή λήξης του διδακτικού έτους, η οποία θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 14 Ιουνίου και ώρα 19.30 στον προαύλιο χώρο του σχολείου..Συμμετέχουν όλοι οι μαθητές του σχολείου..Σας περιμένουμε όλους!!!!

Δεύτερος γύρος εκλογών

Σας ενημερώνουμε πως έπειτα από τα χθεσινά αποτελέσματα των δημοτικών και περιφερειακών εκλογών, το σχολείο μας θα παραμείνει κλειστό για τον δεύτερο γύρω των εκλογών την Παρασκευή 31 Μαΐου καθώς και την Δευτέρα 3 Ιουνίου..