MOODLE SEMINAR SPRING 2014

Wordle: MOODLE SEMINAR 2014

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο MOODLE SEMINAR SPRING 2014

2ος Μαραθώνιος Zumba στην Αμαλιάδα

804962

Κυριακή 4 Μαϊου στις 5.30 μ.μ… SAVE THE DATE γιατί το μεγαλύτερο και πιο φαντασμαγορικό fitness party θα γίνει πραγματικότητα!

Πέρυσι οι συμμετοχές ξεπέρασαν κάθε προσδοκία και όνειρο, με περισσότερα από 300 άτομα να χορεύουν σε ξέφρενους ρυθμούς, για περισσότερες από 2,5 ώρες!

Και φέτος, ξεχνάμε τα προβλήματα, το άγχος και τους γρήγορους και αποπνικτικούς ρυθμούς τις καθημερινότητας! Γινόμαστε πάλι παιδιά και χορεύουμε υπό τις υποδείξεις περισσότερων από 20 Zumba Instructors που θα βρίσκονται στο κλειστό της Αμαλιάδας για το2ο Zumbathon!

Όλα τα έσοδα θα διατεθούν στον Ελληνικό Ερυθρό Σταυρό Αμαλιάδος (εισιτήριο εισόδου:  5 ευρώ)

Δειτε ένα βίντεο από στον περσινό  Μαραθώνιο εδώ

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο 2ος Μαραθώνιος Zumba στην Αμαλιάδα

Καλημέρα κόσμε!