ΕΤΗΣΙΑ ΣΩΜΑΤΟΜΕΤΡΙΚΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΠΑΙΔΙΟΥ

Τα παρακάτω στοιχεία παρουσιάζουν τα σωματομετρικά στοιχεία για την ανάπτυξη ενός παιδιού, δηλαδή το ύψος και το βάρος του σε διάστημα ενός έτους.

Τo γράφημα διαμορφώθηκε και σε Google docks.

2

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Ετικέτες: | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΕΤΗΣΙΑ ΣΩΜΑΤΟΜΕΤΡΙΚΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΠΑΙΔΙΟΥ

ΝΕΑ ΑΠΟ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (TEST)

Την προσεχή Δευτέρα το σχολείο μας, 4ο Ηλιούπολης, θα αποχαιρετήσει μια σχολική χρονιά με τους στίχους του Οδυσσέα Ελύτη, για να υποδεχθεί το καλοκαίρι… ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

Προβολή

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΝΕΑ ΑΠΟ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (TEST)

Πρoστατευμένο:

Chrysanthemum

Αυτό το περιεχόμενο είναι προστατευμένο με συνθηματικό. Για να το δείτε εισάγετε το συνθηματικό σας παρακάτω:

Κατηγορίες: ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ | Ετικέτες: | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Πρoστατευμένο:

Καλημέρα κόσμε!