Επιμορφωτικό Σεμινάριο για τους εκπαιδευτικούς που έχουν αναλάβει την Ειδική Θεματική Δραστηριότητα

ΘΕΜΑ: : ενδοσχολική  επιμόρφωση E.E – E.Θ.Δ

Σας παρακαλώ να εγκρίνετε την διεξαγωγή επιμορφωτικού Σεμιναρίου για τους εκπαιδευτικούς που έχουν αναλάβει την Ειδική Θεματική Δραστηριότητα του 1ου & 2ου ΕΠΑΛ Αμαρουσίου, στα οποία  έχουμε  την Παιδαγωγική Ευθύνη.

Το Σεμινάριο αφορά το μάθημα «Ειδική Θεματική Δραστηριότητα» της Β΄ Λυκείου  και θα διεξαχθεί την Τετάρτη 17  Οκτωβρίου 2012 στο εν λόγω Σχολείο κατά τις ώρες 12:00-14.00.

Εισηγητές θα είναι οι Σχολικοί Σύμβουλοι :  Λαγουδάκος Μιχαήλ,  Καραγεώργος Νίκος, Κονταξής Αθανάσιος.

Seminario_ΕΘΔ1