Σχολικός Σύμβουλος ΠΕ 12-05

Λαγουδάκος Μιχάλης

Ειδική Θεματική Δραστηριότητα (Ε.Θ.Δ.)

26 Σεπτεμβρίου 2012 by ΜΙΧΑΛΗΣ ΛΑΓΟΥΔΑΚΟΣ ΠΕ12/ΠΕ19
· Δεν υπάρχουν σχόλια · ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ (Ερ-Ερ) + ΕΙΔΙΚΗ ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ (Ε.Θ.Δ

Aπό το σχολικό έτος 2012-2013 εισάγεται στη Β΄ τάξη Ημερησίου και στη Γ΄ τάξη Εσπερινού Επαγγελματικού Λυκείου η Ειδική Θεματική Δραστηριότητα (Ε.Θ.Δ.) ως μάθημα επιλογής του Ωρολογίου Προγράμματος Σπουδών, σύμφωνα με την εγκύκλιο ΕΘΔ-odhgies_epal. Είναι μια νέα ευκαιρία και πρόκληση για παροχή διδακτικού έργου, αλλά και μια ακόμη αφορμή για μεταξύ μας επικοινωνία και ανταλλαγή απόψεων.

Σας παρακαλώ εκφράστε μας, εφόσον το επιθυμείτε, απορίες, σκέψεις ή απόψεις και γνωστοποιήστε μας τις καλές πρακτικές που αξιοποιείτε στο μάθημά σας (θεωρητικό ή εργαστηριακό). Μην ξεχνάτε πως η μεταξύ μας επικοινωνία και η ανταλλαγή εμπειριών συμβάλλει στη βελτίωση όλων μας κατά την άσκηση του εκπαιδευτικού μας έργου.

Θα ήθελα να σας υπενθυμίσουμε πως μπορείτε να επικοινωνείτε μαζί μου, μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, ή στα τηλέφωνα του Γραφείου Σχολικών Συμβούλων B΄Αθήνας.

Τηλ. 210-6392243-6018567

mlagoudakos@yahoo.gr

mlagoudakos@webmail.aspete.gr

Λαγουδάκος Μιχάλης

Σχολικός  Σύμβουλος  ΠΕ 12-05 (Ηλεκτρολόγων)

Ετικέτες:

Δεν υπάρχουν σχόλια μέχρι τώρα ↓

Δεν υπάρχουν σχόλια ακόμη.