Σήμερα μια ακόμα μέρα στο τμήμα επιμόρφωσης Β1 επιπέδου

Φιλικούς χαιρετισμούς σε όλους τους συμμετέχοντες στο Β1 επίπεδο. Όλοι μαζί στο 2ο Δημοτικό Σχολείο Καρπενησίου.

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Σήμερα μια ακόμα μέρα στο τμήμα επιμόρφωσης Β1 επιπέδου

Εννοιολογικά πλάνα για την ιστορία της Δ δημοτικού

Για να μπορείτε να κατεβάσετε σχεδιαγράμματα για την Ιστορία της Δ’ Δημοτικού πατήστε πάνω στην εικόνα    Αποτέλεσμα εικόνας για Ιστορια δ

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Εννοιολογικά πλάνα για την ιστορία της Δ δημοτικού

καλοκαίρι

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο καλοκαίρι

Εύχομαι καλή αρχή σε όλους τους συμμετέχοντες στο moodle!

Ελπίζω και εύχομαι αυτό το καινούριο εργαλείο που έχουμε στα χέρια μας να μας βοηθήσει αρκετά και να  μας διευκολύνει  στο διδασκαλικό μας έργο. Πολλά χαιρετίσματα στο πρώτο τμήμα του Καρπενησίου και καλή υπομονή στους συμμετέχοντες. Τα λέμε στο επόμενο μάθημα του τμήματός μας με την καταπληκτική επιμορφώτριά μας  Μαρία  Ρέλλια.

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Εύχομαι καλή αρχή σε όλους τους συμμετέχοντες στο moodle!

Καλημέρα κόσμε!

Καλωσήρθατε στο Blogs.sch.gr. Αυτή είναι η πρώτη σας δημοσίευση. Αλλάξτε την ή διαγράψτε την και αρχίστε το “Ιστολογείν”!