ΓΙΟΛΔΑΣΕΑ ΜΑΡΙΑ

προσωπικο ιστολόγιο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΓΙΟΡΤΗ ΛΗΞΗΣ ΣΧ.ΕΤΟΥΣ

Μάι 201917

Η γιορτή λήξης του σχολικού έτους θα γίνει την Τετάρτη 12 /6/2019 στις 6.00μμ. στην αυλή του νηπιαγωγείου μας και θα χαρούμε πολύ να σας δούμε όλους εκεί.

οι δασκάλες του νηπ/γείου

από κάτω από: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΓΙΟΡΤΗ ΛΗΞΗΣ ΣΧ.ΕΤΟΥΣ

επισκεψη συγγραφέα Ευγενιου Τριβιζά

Μαρ 201930

Σας ενημέρωνουμε ότι στο νηπιαγωγείο μας θα επισκεφτεί ο συγγραφεας Ευγένιος Τριβιζας για να μιλησει για το βιβλίο.Για περισσότερες πληροφορίες δείτε  εδώ.

από κάτω από: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο επισκεψη συγγραφέα Ευγενιου Τριβιζά

ΕΓΓΡΑΦΗ 1

Μαρ 201929

Αγαπητό sch.gr

σήμερα  είναι η πρώτη μου φορά που επικοινωνώ μέσα από το  χώρο σου.Οι δασκάλες μας σε λατρεύουν και θέλουν να μας μάθουν να σε χρησιμοποιούμε στη δουλειά μας.

από κάτω από: Χωρίς κατηγορία | με ετικέτα  |  Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΕΓΓΡΑΦΗ 1

Καλημέρα κόσμε!

Μαρ 201926