Bazaar 2ου ΓΕΛ Χανίων 22-12-17

Σας προσκαλούμε στο bazaar του 2ου ΓΕΛ Χανίων που θα γίνει την Παρασκευή 22/12/17 στο χώρο του σχολείου μας. Θα περιλαμβάνει πολλές κατασκευές, πολλές λιχουδιές (γλυκές και αλμυρές) και άλλες εκπλήξεις. Σας περιμένουμε με γιορτινή διάθεση. Να είστε όλοι εκεί.

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Bazaar 2ου ΓΕΛ Χανίων 22-12-17

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22/12/17 BAZAAR 2ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ

Σας περιμένουμε όλους στο Bazaar του 2ου ΓΕΛ Χανίων. Πρόκειται για ένα διαφορετικό bazzar με πολλές λιχουδιές (γλυκές και αλμυρές), κατασκευές για δωράκια, περιποίηση νυχιών και άλλα πολλά που θα επιμελούνται οι ίδιοι οι μαθητές από κοινού με τους καθηγητές . Να είστε όλοι εκεί από τις 9 το πρωί έως στις 2 το μεσημεράκι!!!!!

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22/12/17 BAZAAR 2ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ

Καλημέρα κόσμε!