Στατιστική έρευνα

Πρόκειται για την πραγματοποίηση μιας έρευνας που πραγματοποιήθηκε στις τάξεις Δ2 και Ε1 του 10ου Δημοτικού Σχολείου Αμαρουσίου, στα πλαίσια ενός πρότζεκτ σχετικά με τα σωματομετρικά χαρακτηριστικά (ύψος, βάρος) των παιδιών ηλικίας 10 και 11 χρονών. Το σύνολο των μαθητών που ερωτήθηκαν είναι 44, συγκεκριμένα 22 μαθητές ανά τάξη.

S5_ws_arampatzi_maria.xlsx

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Στατιστική έρευνα

Σχέδιο μαθήματος στο μάθημα των Θρησκευτικών

Πρόκειται για μια εργασία που είχα κάνει στο μάθημα της Διδακτικής των Θρησκευτικών, στο πλαίσιο των σπουδών μου και αφορά τη δημιουργία ενός σχεδίου μαθήματος.

Διδακτική των Θρησκευτικών

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Σχέδιο μαθήματος στο μάθημα των Θρησκευτικών

Καλημέρα κόσμε!

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Καλημέρα κόσμε!