Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ο ρόλος και η προσφορά της Εκκλησίας σε βασικά προβλήματα των ανθρώπων »

εργασια 12.2

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο εργασια 12.2

ΠΑΡΕΛΑΣΗ 4ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΒΟΛΟΥ

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΠΑΡΕΛΑΣΗ 4ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΒΟΛΟΥ

” Ο ΑΓΙΑΣΜΟΣ του 4ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΒΟΛΟΥ “

Φέτος στον επίσημο αγιασμό του 4ου Γυμνασίου Βόλου χοροστάτησε ο Μητροπολίτης Δημητριάδος και Αλμυρού Ιγνάτιος. Κατά την ομιλία του ευχήθηκε στους μαθητές,γονείς και εκπαιδευτικούς “Καλή σχολική Χρονιά “

Περισσότερες συλλογές | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ” Ο ΑΓΙΑΣΜΟΣ του 4ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΒΟΛΟΥ “

Καλημέρα κόσμε!