ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ BAZAAR

Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε χθες το απόγευμα στο χώρο εκδηλώσεων του σχολείου μας η χριστουγεννιάτικη γιορτή του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων.

Μικροί και μεγάλη ανταποκρίθηκαν με χαρά στο κάλεσμα των μελών του συλλόγου και γέμισαν το αμφιθέατρο με γελαστά πρόσωπα και χαρούμενες φωνές. Απόλαυσαν ζεστή σοκολάτα και λαχταριστούς λουκουμάδες, γεύτηκαν πολλά κεράσματα και διασκέδασαν με τη χριστουγεννιάτικη θεατρική παράσταση που παρακολούθησαν.

Τέλος, στο φουαγιέ του σχολείου λειτουργούσε το καθιερωμένο χριστουγεννιάτικο bazaar που όλοι μπορούσαν να πάρουν τα δώρα τους για αγαπημένους φίλους ή συγγενείς.

Ήταν μια όμορφη βραδιά που ελπίζουμε όλοι να επαναληφθεί ξανά στο μέλλον!!!

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ BAZAAR

Καλημέρα κόσμε!