Εργασίες συντήρησης κτιρίου

oikodomh

Το 1ο Γυμνάσιο Λαγκαδά αντιμετωπίζει έντονα κτηριακά προβλήματα. Ο Δήμος έχε ξεκινήσει εργασίες συντήρησης των υποδομών και οι εργασίες θα συνεχιστούν κατά τη διάρκεια των διακοπών των Χριστουγέννων.

Κατηγορίες: Τα νέα του σχολείου | Ετικέτες: , | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Εργασίες συντήρησης κτιρίου

Η Αγία Σοφία της Κωνσταντινούπολης

kvnlh

Παρακολουθήστε το βίντεο και την παρουσίαση του διασημότερου ναού της Ορθοδοξίας.

Βίντεο εικονικής περιήγησης

Παρουσίαση

Δείτε το στο slideshare.net
Κατηγορίες: Κτίρια του κόσμου | Ετικέτες: | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Η Αγία Σοφία της Κωνσταντινούπολης

Τα δικαιώματα του παιδιού

jpg

Διαβάστε το παρακάτω κείμενο σχετικά με τα δικαιώματα των παιδιών σε όλον τον κόσμο.

Τα δικαιώματα του παιδιού

Κατηγορίες: Θέματα συζήτησης | Ετικέτες: | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Τα δικαιώματα του παιδιού

Εκπαιδευτική επίσκεψη στο πάρκο ανακύκλωσης

anakyklψης

Η Β΄τάξη του 1ου Γυμνασίου Λαγκαδά πραγματοποίησε εκπαιδευτική επίσκεψη στις 29 Νοεμβρίου στο πάρκο ανταποδοτικής ανακύκλωσης Λαγκαδά, με σκοπό την ευαισθητοποίηση των μαθητών σε θέματα περιβαλλοντικής συνείδησης.

Κατηγορίες: Δράσεις | Ετικέτες: , , | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Εκπαιδευτική επίσκεψη στο πάρκο ανακύκλωσης