MOODLE

Wordle: school brainstorming

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο

Χριστουγεννιάτικο Bazaar

Προς  μαθητές 2ου Δημοτικού Σχολείου Αμαρουσίου, γονείς  / κηδεμόνες, σύλλογο διδασκόντων

Ενημερώνουμε ότι τη Δευτέρα 23/12/14, στις 12αρχείο λήψης:00 μ.μ. θα πραγματοποιηθεί στο χώρο του σχολείου μας χριστουγεννιάτικο bazaar ως μια προσπάθεια οικονομικής ενίσχυσης του Δημοτικού μας σχολείου.

Θα χαρούμε να μας επισκεφτείτε και να συνεισφέρετε με τον τρόπο σας στηρίζοντας τις προσωπικές δημιουργίες των μικρών μας μαθητών και όχι μόνο!

Τέλος, εδώ μπορείτε να παρακολουθήσετε ένα αντίστοιχο βρετανικό μπαζάρ, απολαμβάνοντας τη χαρά και τη δημιουργικότητα των παιδιών!

Με εκτίμηση

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Χριστουγεννιάτικο Bazaar

Καλημέρα κόσμε!