2 Μαρ 2016

Σχολικοί Αγώνες Πετοσφαίρισης 2015 – 2016

Συντάκτης: ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΥΧΕΡΟΥ ΕΒΡΟΥ | Κάτω από: Χωρίς κατηγορία

Και φέτος οι ομάδες κοριτσιών και αγοριών του Λυκείου μας συμμετείχαν στους σχολικούς αγώνες πετοσφαίρισης.

Και οι δύο ομάδες διαγωνίστηκαν με τις αντίστοιχες του ΓΕΛ Σουφλίου στις 9 Φεβρουαρίου 2016.

Στην ομάδα των αγοριών συμμετείχαν οι μαθητές : Μπούρας Κομνηνός (Α’ Λυκείου), Χριστοφορίδης Δημήτρης (Β’ Λυκείου), Γεμουσακάκης Στράτος (Β’ Λυκείου), Παπαδάκης Παναγιώτης (Β’ Λυκείου), Παπαλιάς Κυριάκος (Γ’ Λυκείου), Γώγος Παντελής (Γ’ Λυκείου), Ζησάκης Δημήτρης (Γ’ Λυκείου) και Δουκαλέτσης Ηλίας (Γ’ Λυκείου).

Στην ομάδα των κοριτσιών συμμετείχαν οι μαθήτριες : Δομπάρα Ηλιάνα (Α’ Λυκείου), Χατζοπούλου Χρυσούλα (Α’ Λυκείου) Δομακίνη Ευαγγελία (Α’ Λυκείου), Λογαρά Όλγα (Β’ Λυκείου), Βαλκάνη Τριάδα (Β’ Λυκείου), Αρβανιτοπούλου Μαρία (Γ’ Λυκείου) και Δουκαλέτση Αθηνά (Γ’ Λυκείου).

Η ομάδα των αγοριών ηττήθηκε με 2 – 0 και η ομάδα των κοριτσιών ηττήθηκε με 2 – 1.