Λίγα λόγια για το blog μας!

Το ιστολόγιο αυτό δημιουργήθηκε στα πλαίσια του πολιτιστικού προγράμματος “Εντός, εκτός και διαδικτυακά: Δημιουργία ιστολογίου του Γενικού Λυκείου Πολυγύρου” που υλοποιήθηκε την σχολική χρονιά 2011-12, από μαθητές της Α΄και Β΄τάξης του σχολείου μας, με υπεύθυνη καθηγήτρια την κ. Παπαδοπούλου Κατερίνα. Το ιστολόγιο μας συνεχίζει και φέτος για δεύτερη χρονιά! Το πολιτιστικό πρόγραμμα που θα υλοποιήσει η ομάδα μας φέτος σχετίζεται με τη φωτογραφία και ονομάζεται “Φωτογραφία: Μια άλλη διάσταση της πραγματικότητας”. Στο ιστολόγιό μας θα αναρτούμε αποσπάσματα από τη δουλειά μας, αλλά και οτιδήποτε άλλο μας απασχολεί και μας ενδιαφέρει!

Στόχος μας για ακόμη μια χρονιά είναι να ενημερωνόμαστε για οτιδήποτε συμβαίνει εντός αλλά και εκτός του σχολείου μας, να επικοινωνούμε, να μοιραζόμαστε τις σκέψεις και τις ιδέες μας…

• #1 written by dini.zi
    πριν από 12 χρόνια περίπου

Poly wraia douleia, mpravo se olous!! Kalh arxh k perimenoume neotera!!! 🙂

• #2 written by Κατερίνα Κατσιούρα

Καλή αρχή!!!!!!!!
    Σας παρακολουθούμε και σας στηρίζουμε!!!!!

• #3 written by Φωτενή Πωγωνίδου
    πριν από 12 χρόνια περίπου

Συγχαρητήρια για το πολύ ωραίο blog!
    Αναμένω με αγωνία το επόμενο ενδοιαφέρον Post!

• #4 written by Ντίνα Τσολάκη

Μπράβο σε όλους σας,
    πολύ σημαντικές πληροφορίες. Καλή συνέχεια και Καλή Χρονιά σε όλους σας.