Προσωπικό

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ

Σχολικό Έτος 2017-2018
ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ:  ΣΚΑΛΟΧΩΡΙΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ ΠΕ03 ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ: ΔΙΓΙΔΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ ΠΕ02
α/α Ονοματεπώνυμο Ειδικότητα
22 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ, Ph.D.,M.Sc. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΠΕ11
23 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΙΤΗ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ ΠΕ08
24 ΓΙΑΒΡΙΜΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ ΠΕ17.01

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: http://blogs.sch.gr/lykpeirm/%cf%80%cf%81%ce%bf%cf%83%cf%89%cf%80%ce%b9%ce%ba%cf%8c/

2 σχόλια

1. Μαρία Καλαιτζόγλου

Αξιότιμη κ.Σκαλοχωρίτου,καλημέρα σας.
    Είμαι συνάδελφος(μαθηματικός) και θα παρακαλούσα να διαβάσετε το μήνυμα μου.
    Ο λόγος που επικοινωνώ μαζί σας είναι να δείτε θετικά το αίτημα της αστρονομικής ομάδας του Πανεπιστημίου
    που δημιουργός της είναι ο Μάξιμος(που σας έχει επισκεφθεί).
    Επειδή γνωρίζω από κοντά τις όλες προσπάθειες και τον αγώνα του εδώ και 4 χρόνια να προσφέρει πολιτισμό-πέρσι είχε σημειώσει μεγάλη επιτυχία η ομιλία του κ. Σειραδάκη (που έγινε στο χώρο σας)και ακόμη να σημειώσω για τον ομίλητη που θα έρθει έχει καταβάλει μεγάλο κόπο και ακόμα τώρα τρέχει και σας βεβαιώνω η θετική εκβαση εξαρτάται από εσας-η Δευτεροβάθμια το εγκρίνει.
    Ακ’ομη μπορεί να είναι άσχεττο με το θέμα αλλά θα ήθελα να το αναφέρω: Ο Μάξιμος επίσης με πολύ κόπο έχει ιδρύσει την θεατρική ομάδα “Αυλαία” και ίσως μάθατε την επιτυχιμένη παράσταση που έδωσε στο Δημοτικό Θέατρο
    την Δευτέρα 12 Μαίου με το έργο “ οίκο ευγηρίας».
    Με όλα αυτά θα ήθελα να σας πω ,’οτι,όταν υπάρχουν τέτοιοι νέοι ,εμείς πρώτον οι εκπαιδευτικοί πρέπει να τους
    ενθαρύνουμε κι όχι να τους “κλείνουμε” την πόρτα.
    Θα πρέπει επιτέλους η Ελλάδα να σταματήσει να “ τρώει “ τα παιδιά της ή να τα αναγκάζει να φεύγουν.
    Ειναι χρέος όλων να τα βοηθήσουμε!
    Ευελπιστώ στην θετική σας απάντηση.Και όσον αφορά τον ομίλητή είναι ένας εξέχων επιστήμων ,πολύ καλός με γλαφυρό τρόπο ομιλίας και καλό θα ήταν να έρθουν και οι μαθητές σας να τον ακούσουν ( και μπορεί απ” αυτό να ανοίξει ο δρόμος γιά καποιους.( Μπορείτε να τον βρείτε στο διαδίκτυο ,Χαρίτων Τομπουλίδης καί θα κάνει μεγάλο ταξίδι,έρχεται από Νάουσα.
    Ευχαριστώ και εύχομαι να πάνε όλα καλά!

2. Μαρία Καλαιτζόγλου

καλημέρα σας