ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ

29 Ιουνίου 2023
από ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ
Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ηλεκτρονικές αιτήσεις εγγραφής, ανανέωσης εγγραφής ή μετεγγραφής μαθητών/-τριών για το σχολικό έτος 2023-2024

Οι μαθητές/τριες που επιθυμούν να εγγραφούν, να ανανεώσουν την εγγραφή τους ή να μετεγγραφούν σε οποιαδήποτε τάξη Δημόσιων Ημερήσιων και Εσπερινών ΓΕ.Λ. – ΕΠΑ.Λ. -Π.ΕΠΑ.Λ. για το σχολικό έτος 2023-24, υποβάλλουν «Ηλεκτρονική Αίτηση εγγραφής, ανανέωσης εγγραφής ή μετεγγραφής», μέσω της εφαρμογής e-εγγραφές στην ηλεκτρονική διεύθυνση:          https://e-eggrafes.minedu.gov.gr ή μέσω της διαδικτυακής πύλης https://www.gov.gr/ipiresies/ekpaideuse/eggraphe-se-skholeio/eggraphe-ananeose-eggraphes-se-geniko-kai-epaggelmatiko-lukeio , συμπληρώνοντας όλα τα απαραίτητα στοιχεία, από Τετάρτη 28 Ιουνίου 2023 και ώρα 07:00 έως και την Παρασκευή 07 Ιουλίου 2023 και ώρα 23:59.

Για την εγκύκλιο με τις αναλυτικές οδηγίες, πατήστε εδώ.

30 Ιανουαρίου 2023
από ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ
Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Επικαιροποίηση οδηγιών για την Εποχική Γρίπη 2022-2023 – Αντιγριπικός Εμβολιασμός

Για να δείτε την εγκύκλιο, πατήστε εδώ.

25 Ιανουαρίου 2023
από ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ
Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Αξιολόγηση προσφορών 4ήμερης εκδρομής των Α΄ και Β΄ τάξεων στα Ιωάννινα – Ζαγοροχώρια – Πάργα

Για να δείτε την αξιολόγηση των προσφορών, πατήστε εδώ.

23 Δεκεμβρίου 2022
από ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ
Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΤΕΥΧΟΣ 1

ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΤΕΥΧΟΣ 1

Η σχολική εφημερίδα δημιουργήθηκε υπό την επίβλεψη της κυρίας Ζόμπολα Νικολέττας, με τη συμμετοχή των μαθητών/-τριών της Α΄ Τάξης:

Γκόγκα Αναστασία (Α1)

Κασίμη Δανάη (Α2)

Μαρλαντή Γεωργία (Α2)

Μπακούρος Νικόλαος (Α2)

Παναγιωτοπούλου Χαραλαμπία (Α3)

Παπακυριακόπουλος Ιωάννης (Α3)

22 Νοεμβρίου 2022
από ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ
Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο 9η Πανελλήνια Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού/ Ευρωπαϊκή Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού 30-9-2022

Η αφίσα που δημιουργήθηκε υπό την επίβλεψη της εκπαιδευτικού Ντρούλια Αικατερίνης, με τη συνεργασία των μαθητριών:

1. Γκόγκα Αναστασία (Α1)
  2. Κολοσκόπη Ελένη (Α2)
  3. Κουτσίκου Αριστέα (Β1)
  4. Κουτσίκου Ευσταθία (Β1)
  5. Μανωλοπούλου Μαρία – Ιωάννα (Α2)
  6. Παναγιωτοπούλου Χαραλαμπία – Μαρία (Α3)
  7. Στεφανοπούλου Αντωνία (Β3)
  8. Τσιμπλή Αντωνία (Β3)
  9. Τσολονδρέ Ελένη (Β3)

17 Οκτωβρίου 2022
από ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ
Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Αξιολόγηση προσφορών 6ήμερης εκδρομής στη Θεσσαλονίκη

Αξιολόγηση προσφορών 6ήμερης εκδρομής στη Θεσσαλονίκη

Για να δείτε την αξιολόγηση των προσφορών για την 6ήμερη εκδρομή της Γ΄ Λυκείου στη Θεσσαλονίκη, πατήστε εδώ.

1 Οκτωβρίου 2021
Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Καλωσήρθατε

Καλωσήρθατε

Στον ιστότοπο αυτό θα βρείτε νέα, ανακοινώσεις και πληροφορίες για το σχολείο μας ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ.
Επισκεφτείτε τις διάφορες σελίδες μας για να μάθετε περισσότερα.

Εκεί μπορείτε να βρείτε διάφορες χρήσιμες πληροφορίες σχετικά με τους εκπαιδευτικούς που πλαισιώνουν το σχολείο μας, την προσβασιμότητα στο σχολείο μας, τον κανονισμό λειτουργίας, τα νέα του σχολείου μας και τα στοιχεία επικοινωνίας του.