brainstorming

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο

Έκθεση φωτογραφίας του 1ου γελ Ελευσίνας

Η Ε.Ε. και το πολιτιστικό πρόγραμμα του 1ου ΓΕΛ Ελευσίνας που μελετούν τα προστατευόμενα μνημεία παγκόσμιας πολιτιστικής κληρονομιάς της UNESCO φιλοξένησαν στην αίθουσα “Λ.Κανελλόπουλος” στην Ελευσίνα την έκθεση φωτογραφίας της Κας Τζένης Λυκουρέζου με θέμα:”Matera, Η Γη των Βράχων”

Η Matera είναι στην Ιταλία και είναι πολιτιστική πρωτεύουσα της Ευρώπης το 2019 και η έκθεση συνέπεσε με την υποψηφιότητα της πόλης της Ελευσίνας για να είναι η επόμενη πολιτιστική πρωτεύουσα.

Η ιδέα διοργάνωσης της έκθεσης ανήκει στους μαθητές των δύο προγραμμάτων οι οποίοι φιλοτέχνησαν και την σχετική αφίσα.

Παρουσίαση1 (1)

Matera

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Έκθεση φωτογραφίας του 1ου γελ Ελευσίνας

Καλημέρα κόσμε!