1η Πανελλήνια Ημέρα Αθλητισμού

p2

Την Δευτέρα, 6-10-2014 γιορτάσαμε στο σχολείο μας την 1η Πανελλήνια Ημέρα Αθλητισμού, που εντάσσεται στις δράσεις του Σύγχρονου Κοινωνικού Σχολείου, με σύνθημα «Ρατσισμός και Διαφορετικότητα: Όλοι διαφορετικοί – όλοι ίσοι». Πραγματοποιήθηκαν επιμέρους δράσεις (όπως φαίνεται στο επισυναπτόμενο πρόγραμμα) με τη συμμετοχή πολλών μαθητών.

p2

Τις εκδηλώσεις παρακολούθησε το σύνολο των μαθητών και καθηγητών του σχολείου, η Προϊσταμένη Επιστημονικής-Παιδαγωγικής Καθοδήγησης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, κ. Σοφία Χριστοπούλου, η σύμβουλος ΠΕ11, κ. Κούρου Ασημίνα και η σύμβουλος παιδαγωγικής καθοδήγησης του ΕΠΕΣ του σχολείου μας και σύμβουλος ΠΕ02 Ν. Ηλείας, κ. Σουσάνα Ζαχαροπούλου.

Την φωτογράφηση και βιντεοσκόπηση των εκδηλώσεων ανέλαβαν οι μαθητές της Φωτογραφικής Λέσχης του σχολείου μας: Νίκη Αργυρού-Κολοτούρου (Α1), Βίκυ Τσιμπούκη (Α2) και Παναγιώτης Σαγώνας (Β2), υπό την καθοδήγηση της καθηγήτριας κ. Χριστοπούλου Μαρίας, ΠΕ06.

Ακολουθούν μερικές φωτογραφίες από τις εκδηλώσεις μας.

Κατηγορίες: 2014-2015. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.