Τομείς και ειδικότητες του 1ου ΕΠΑ.Λ Δράμας

1. Τομέας Μηχανολογίας με ειδικότητες:Τεχνικός Μηχανολογικών Εγκαταστάσεων και Κατασκευών, Τεχνικός Μηχανικός Θερμικών Εγκαταστάσεων και Μηχανικός Τεχνολογίας Πετρελαίου και Φυσικού Αερίου,  Τεχνικός Εγκαταστάσεων Ψύξης Αερισμού και Κλιματισμού και Τεχνικός Οχημάτων.
  1. Τομέας Ηλεκτρολογίας, Ηλεκτρονικής & Αυτοματισμού με ειδικότητες : Τεχνικός Ηλεκτρονικών και Υπολογιστικών Συστημάτων, Εγκαταστάσεων και Τεχνικός Ηλεκτρολογικών Συστημάτων, Εγκαταστάσεων και Δικτύου
  2. Τομέας Δομικών Έργων, Δομημένου Περιβάλλοντος και Αρχιτεκτονικού Σχεδιασμού με την ειδικότητα του Τεχνικού Δομικών Έργων και Γεωπληροφορικής.
  3. Τομέας Εφαρμοσμένων τεχνών με την ειδικότητα Γραφικών Τεχνών
  4. https://1epaldramas.gr/images/epal/1epal/flyer.pdf
Κατηγορίες: ΕΠΑ.Λ | Ετικέτες: | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Τομείς και ειδικότητες του 1ου ΕΠΑ.Λ Δράμας

Η εικονική μας επιχείρηση