Επιμόρφωση Β1

School

“School” από Krzysztof Pacholak διατίθεται με άδεια χρήσης CC by-nc-nd-2.0

βρισκόμαστε στο πακέτο 7 πια και σκοπός μας είναι η δημιουργία ενός blog στο ΠΣΔ.

Ενδεικτικά, ένα σενάριο που δημιουργήθηκε στο πλαίσιο της επιμόρφωσης Β επιπέδου

ΣΚΥΛΙΣΙΑ ΖΩΗ

Το συγκλονιστικό δεν είναι ότι κάποιος καλλιτέχνης εξέθεσε ένα σκύλο που πέθαινε από ασιτία αλλά το γεγονός ότι κανείς επισκέπτης της έκθεσης δεν τον τάισε (τον σκύλο, όχι τον καλλιτέχνη)!

ΥΓ1: Πάλι καλά: θα πρέπει να είμαστε και ευχαριστημένοι που κανείς επισκέπτης δεν έδωσε «φόλα» στο σκύλο ενοχλημένος από την εικόνα που παρουσίαζε…

ΥΓ2: That?s life: Κάποιος αφήνει ένα αδέσποτο, όλοι κατηγορούν τον ιδιοκτήτη αλλά κανείς δεν τον υιοθετεί (το σκύλο όχι τον ιδιοκτήτη)

Γειά σου Κόσμε!

Καλωσήρθατε στο Blogs.sch.gr. Αυτή είναι η πρώτη σας δημοσίευση. Αλλάξτε την ή διαγράψτε την και αρχίστε το “blogging”!