Καλώς ορίσατε!!!

Σας καλοσωρίζω στο προσωπικό μου ιστολόγιο που κατάφερα επιτέλους να φτιάξω.Είναι ένα ιστολόγιο που απευθύνεται κατά πρώτο και κύριο λόγο στους μαθητές μου και κατ’επέκτασιν σε κάθε έναν που θα ήθελε να μας ακολουθήσει σ’αυτό το ταξίδι.Θέλω αυτός να είναι ο δικός μας χώρος για ανταλλαγή απόψεων και γόνιμο διάλογο για όσα μας απασχολούν εντός και εκτός σχολείου.Φυσικά πάντα μέσα στα όρια της ευπρέπειας και του αλληλοσεβασμού.Εδώ μπορείτε να παρακολουθείτε ανάλογα με την τάξη σας τα επιπλέον στοιχεία με τα οποία θα φροντίζουμε να εμπλουτίζεται η κάθε διδακτική ενότητα, να κάνετε τις δικές σας προτάσεις για να κάνουμε το μάθημά μας όσο πιο ενδιαφέρον γίνεται.Παράλληλα θα ενημερώνεστε για ζητήματα που έχουν να κάνουν με εκδηλώσεις του σχολείου μας, εκπαιδευτικές δραστηριότητες και ότι αφορά τη σχολική καθημερινότητα.Ελπίζω πως θα είναι αυτή μια ευκαιρία για μια πιο ουσιαστική επικοινωνία που σκοπό έχει να κάνει το σχολείο ένα ζωντανό χώρο, όπου διδάσκοντες και διδασκόμενοι θα αλληλεπιδρούν για το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα. Ζητώ προκαταβολικά την επιείκιά σας για τα τυχόν λάθη μου αλλά …κάθε αρχή και δύσκολη.
Πουλιάνου Κασσιανή
ΠΕ1 Θεολόγος

“Καλώς ορίσατε!!!”

1. 5 Νοεμβρίου, 2015 στις 13:42      Απάντηση ΜΠΟΪΔΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Έγραψε:

ΚΑ ΠΟΥΛΙΑΝΟΥ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΣΑΙΤ

2. 5 Νοεμβρίου, 2015 στις 15:16      Απάντηση ΜΠΟΪΔΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Έγραψε:

Και εγώ χαίρομαι για την συνεργασία μας,και ελπίζω να με βοηθήσει πολυ αυτο το σαϊτ.

3. 12 Οκτωβρίου, 2018 στις 21:18      Απάντηση angelinakerpek Έγραψε:

Είναι ΌΛΑ τέλεια εξαιρετικά!!!

4. 20 Οκτωβρίου, 2018 στις 12:55      Απάντηση angelinakerpek Έγραψε:

Βεβαίως και μας βοηθάει. Τουλάχιστον σε’μένα για τους άλλους δεν ξέρω εάν έχουν μπει????????… Δεν ξέρω πώς να σας κάνω φίλη στο στο site μήπως μπορείτε να μου πείτε με λίγα λόγια;

5. 16 Δεκεμβρίου, 2020 στις 01:28      Απάντηση ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ ΜΑΡΙΑ Έγραψε:

Κυρία Κασσιανή,

είστε καταπληκτική όπως πάντα!
    Έψαχνα υλικό για τα χριστούγεννα και συγκεκριμένα τα παλιά βιβλία που έχουν χαθεί από το φωτόδεντρο.
    Η παλιά σας μαθήτρια
    Μαρία Παπαλάμπρου