Το blog της Κωνσταντίας Ελευθερίου

Άλλος ένας ιστότοπος Blogs.sch.gr

Τα χταπόδια!!!!

Δεκ 20138

Απολαύστε την περιπέτεια δυο ερωτευμένων χταποδιών!!!!

από κάτω από: Και τα ζώα έχουν ψυχή | με ετικέτα  |  Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Τα χταπόδια!!!!

Σημειώσεις στο Α.Ο.Δ.Ε. (ΕΠΑ.Λ. Α΄ Ομάδα)

Δεκ 20134

Simioseis A.O.D.E. 1.1

από κάτω από: Σημειώσεις Α.Ο.Δ.Ε. | με ετικέτα , , ,  |  Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Σημειώσεις στο Α.Ο.Δ.Ε. (ΕΠΑ.Λ. Α΄ Ομάδα)

Μονοπάτι Ημεροβίγλι-Σκάρος, Σαντορίνη

Νοέ 201328
Μονοπάτι στο Σκάρο!

Μια μαγευτική πεζοπορική διαδρομη από το Ημεροβίγλι στο Σκάρο!! Περπατήστε στον κόκκινο βράχο που υψώνεται 260 μέτρα από τη θάλασσα και εισχωρεί μέσα στην Καλντέρα!

από κάτω από: Μονοπάτια | με ετικέτα , , ,  |  Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Μονοπάτι Ημεροβίγλι-Σκάρος, Σαντορίνη

Λήγει αύριο 29/11/2013 η προθεσμία υποβολής σχολικών προγραμμάτων

Νοέ 201328

Αύριο 29/11/2013 λήγει η προθεσμία υποβολής σχολικών προγραμμάτων με θέματα περιβαλλοντικά, πολιτιστικά, αγωγής υγείας και αγωγής σταδιοδρομίας. Επίσης λήγει και η προθεσμία υποβολής αίτησης από τους υπεύθυνους εκπαιδευτικούς σχετικά με τις επισκέψεις των ίδιων και των μαθητών τους σε ΚΠΕ εντός και εκτός εμβέλειας. Και στις δυο περιπτώσεις τα σχετικά έγγραφα πρέπει να σταλούν στους Υπεύθυνους Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης.

από κάτω από: Περιβαλλοντική Εκπαίδευση | με ετικέτα , , ,  |  Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Λήγει αύριο 29/11/2013 η προθεσμία υποβολής σχολικών προγραμμάτων

Καλημέρα κόσμε!

Νοέ 201324

Καλωσήρθατε στο Blogs.sch.gr. Αυτή είναι η πρώτη σας δημοσίευση. Αλλάξτε την ή διαγράψτε την και αρχίστε το “Ιστολογείν”!