Έντυπα παραπομπής

Για την παραπομπή μαθητών στο ΚΕ.Δ.Δ.Υ. Νομού Ηρακλείου απαιτούνται τα παρακάτω έντυπα, τα οποία και αποστέλλονται ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΑ (ΣΤΑΥΡΙΝΙΔΗ 1, 71409) στο ΚΕ.Δ.Δ.Υ. από το σχολείο φοίτησης του μαθητή :

ΓΙΑ ΜΑΘΗΤΗ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ

1. Αίτηση Διάγνωσης και Aξιολόγησης του γονέα (συμπληρώνεται από τον γονέα)
  2. Φόρμα αναφοράς για τον νηπιαγωγό (για παιδιά 1,5 – 5 χρονών) (συμπληρώνεται από τον εκπαιδευτικό)
  3.  Παιδαγωγική περιγραφική έκθεση νηπιαγωγού (συμπληρώνεται από τον εκπαιδευτικό)
  4.  Βραχύχρονο-πρόγραμμα-παρέμβασης (συμπληρώνεται από τους εμπλεκόμενους)
  5. Ενημέρωση ενεργειών στο σχολείο για τον μαθητή (συμπληρώνεται από τον διευθυντή του σχολείου)

ΓΙΑ ΜΑΘΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

1.  Αίτηση Διάγνωσης και Aξιολόγησης του γονέα (συμπληρώνεται από τον γονέα)
  2. Ερωτηματολόγιο για εκπαιδευτικούς (για μαθητές 6-18-χρονών) (συμπληρώνεται από τον εκπαιδευτικό)
  3. Παιδαγωγική περιγραφική έκθεση πρωτοβάθμιας (συμπληρώνεται από τον εκπαιδευτικό)
  4. Βραχύχρονο-πρόγραμμα-παρέμβασης (συμπληρώνεται από τους εμπλεκόμενους)

ΓΙΑ ΜΑΘΗΤΗ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ

1.  Αίτηση Διάγνωσης και Aξιολόγησης του γονέα (συμπληρώνεται από τον γονέα)
  3. Παιδαγωγική περιγραφική έκθεση δευτεροβάθμιας (συμπληρώνεται από τον εκπαιδευτικό)
  4.  Βραχύχρονο-πρόγραμμα-παρέμβασης(συμπληρώνεται από τους εμπλεκόμενους)