Πρότυπο Παρουσίασης PowerPoint

Μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε για να γράψετε την εργασία σας, αφού το κατεβάσετε στον υπολογιστή σας.

Πρότυπο PowerPoint

Κατηγορίες: Πληροφορίες για την εργασία σας | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Πρότυπο Παρουσίασης PowerPoint

Η παρουσίαση της εργασίας σας να γίνει έτσι

Λήψη αρχείου

Κατηγορίες: Μαθήματα | Ετικέτες: | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Η παρουσίαση της εργασίας σας να γίνει έτσι

Περιγραφική Έρευνα: Αθλητισμός και Ψυχολογία

Λήψη αρχείου

Κατηγορίες: Παραδείγματα εργασιών | Ετικέτες: | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Περιγραφική Έρευνα: Αθλητισμός και Ψυχολογία

Υποβολή εργασιών στην η-τάξη

Αν έχετε εγγραφεί στην η-τάξη του  ΠΣΔ, θα στέλνετε εκεί τις εργασίες σας για να αξιολογηθούν και να βλέπετε το βαθμό σας .

Στο μάθημα της Τεχνολογίας θα έχετε πρόσβαση μόνο με  εγγραφή.

Κατηγορίες: Πληροφορίες για την εργασία σας | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Υποβολή εργασιών στην η-τάξη

STEAM Education

Κατηγορίες: STEAM Education | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο STEAM Education

Η Χημεία στην κουζίνα μας! (Στο κανάλι Teacherland Education)