ΦΟΡΤΕΤΖΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ / ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΦΟΡΤΕΤΖΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ / ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

ΑΝΩΜΑΛΟΣ ΔΡΟΜΟΣ 13/12/2019

Πραγματοποιήθηκε όπως και κάθε χρόνο ο καθιερωμένος ανώμαλος δρόμος δημοτικών σχολείων στις 13/12/2019. Το σχολείο μας έλαβε μέρος με πέντε αγόρια και πέντε κορίτσια που τα πήγαν εξαιρετικά καλά. Μπράβο παιδιά …και του χρόνου!!!!

Παρακάτω θα βρείτε φωτογραφικό υλικό :

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΑΝΩΜΑΛΟΣ ΔΡΟΜΟΣ 13/12/2019

“ΕΤΟΣ ΑΓΩΓΗΣ ΥΓΕΙΑΣ”

Το Δημοτικό Σχολείο Σπηλίου συμμετέχοντας στις δράσεις του έτους “Αγωγής Υγείας” 2019-20 του Δήμου Αγίου Βασιλείου δημιούργησε με τη βοήθεια του συναδέλφου εκπαιδευτικού της Αγγλικής Γλώσσας κο Αδικημενάκη Κώστα ένα μικρό βίντεο ,όπου οι ηθοποιοί ήταν οι μικροί μαθητές μας . Μέσω του βίντεο έγινε η προσπάθεια με χιουμοριστικό τρόπο να φανεί το πρόβλημα της υπερβολικής κατανάλωσης αλκοόλ.

Πατήστε εδώ

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο “ΕΤΟΣ ΑΓΩΓΗΣ ΥΓΕΙΑΣ”

Καλημέρα κόσμε!